Povezane vesti

Od najnižeg radnika do vlasnika firme: Mi, Srbi možemo da se prešaltamo i to nam je prednost u poređenju s Englezima…

Od najnižeg radnika do vlasnika firme: Mi, Srbi možemo da se prešaltamo i to nam je prednost u poređenju s Englezima…

Kurir 12.10.2021
Veselin Banković je iz Smederevske Palanke pre 21 godinu otišao u Dubai. - Počeo sam s najniže pozicije u firmi koja se bavi softverom za brodsku industriju i industriju nafte i gasa. Instalirao sam softvere, učio ljude kako da ih koriste, a već… »
Bračni par iz Srbije o životu u Dubaiju: Ovde je luksuz najnormalnija stvar! Nema straha od gubitka posla

Bračni par iz Srbije o životu u Dubaiju: Ovde je luksuz najnormalnija stvar! Nema straha od gubitka posla

Kurir 12.10.2021
Danica Živković i Vladimir Timotijević, bračni par iz Kragujevca, nisu ni u Srbiji imali loš život, ali ovo što imaju u Dubaiju, kako kažu, kući nikad ne bi postigli. Osam godina su u najvećem gradu Emirata. Upoznala sam ih na na Svetskoj… »
Ovaj Srbin je došao u Dubai a da reč engleskog nije znao: Počeo je kao konobar, a sad ima kompaniju, posluje u industriji…

Ovaj Srbin je došao u Dubai a da reč engleskog nije znao: Počeo je kao konobar, a sad ima kompaniju, posluje u industriji…

Kurir 12.10.2021
Momčilo Mihajlović je pre sedam i po godina otišao iz Beograda u Dubai samo na odmor, kod druga. Rešio je da ostane, iako ni engleski nije znao. - Pre nego što sam došao u Dubai radio sam u prodavnici usisivača, pa automobila. Kad sam na odmoru… »
Srbin koji ima sjajan biznis u Emiratima: Tačno moraš da znaš koji deo kolača hoćeš, ne uspeju svi!

Srbin koji ima sjajan biznis u Emiratima: Tačno moraš da znaš koji deo kolača hoćeš, ne uspeju svi!

Kurir 12.10.2021
Ognjen Sudžum je već dugo u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, toliko dugo da je odlično razvio posao po Bliskom Istoku i priča nam kako doći do uspeha na toj strani sveta. - Rodom sam iz Inđije, studirao sam u Novom Sadu. Moj tast je došao ovde još… »
Iz Požarevca do mesta selektora: Bliski Istok dosta pruža našim ljudima, ali nostalgija hvata

Iz Požarevca do mesta selektora: Bliski Istok dosta pruža našim ljudima, ali nostalgija hvata

Kurir 12.10.2021
Goran Tufegdžić je na Bliskom Istoku već 17 godina. - Praktično sam došao posle završenog DIF. Trenirao sam Mladi radnik u rodnom Požarevcu kada sam dobio ponudu iz Kuvajta, gde sam otišao kao pomoćni trener, a završio kao selektor… »

Vesti dana »