Povezane vesti

Dalila NAPUSTILA Belu kuću! Nije mogla da IZDRŽI pritisak!

Dalila NAPUSTILA Belu kuću! Nije mogla da IZDRŽI pritisak!

Svet & Skandal 12.10.2021
Dalila Dragojević je zbog prisnog odnosa sa Filipom Carom glavna tema za crnim stolom. Tim povodom zadrugari su iznosili svoje viđenje situacije, a u jednom momentu došlo je do rasprave između Filipa i Dragojevićke nakon čega je Dalila napustila… »
Da joj muž nije ovde situacija bi bila drugačija: Car ne krije da mu dejan smeta, otkrio detalje odnosa sa Dalilom! (video)

Da joj muž nije ovde situacija bi bila drugačija: Car ne krije da mu dejan smeta, otkrio detalje odnosa sa Dalilom! (video)

Kurir 12.10.2021
Filip Car komentarisao je odnos sa Dalilom Dragojević i njenim suprugom Dejanom. - Da li ima nešto novo? - pitalo je Drvo. - Zbrkana situacija, ne znam šta se dešava - istakao je Car. - Priznao si emocije prema Dalili, da lisi bio iskren? - nastavilo… »
Emotivna ispovest dalile Dragojević: Osećam da sa Dejanom ništa ne može da bude kao pre! Želim da budem sama i da se borim…

Emotivna ispovest dalile Dragojević: Osećam da sa Dejanom ništa ne može da bude kao pre! Želim da budem sama i da se borim…

Kurir 12.10.2021
Dalila Dragojević porazgovarala je sa Drvetom mudrosti o svojim sukobima sa Dejanom Dragojevićem, alii odnosu sa Filipom Carem. - Zašto te je Dejan iznervirao? - pitalo je Drvo mudrosti. - Sve je bilo normlano. Uzela sam da očistim, ko god da je bio… »
Ti si se u svojoj glavi već razveo od mene! Dalila potpuno razočarana, Dejan joj poručio: Ti si Filipu Caru samo igračka…

Ti si se u svojoj glavi već razveo od mene! Dalila potpuno razočarana, Dejan joj poručio: Ti si Filipu Caru samo igračka…

Kurir 12.10.2021
Nakon emisije "Pretres nedelje" Dalila i Dejan Dragojević su jeli u dvevnoj sobi, pa popričali o temama koje su se pokrenule za vreme emisije. - Ti si se u tvojoj glavi već razveo od mene. Pričaj malo sa drugim ljudima - rekla je Dalila. - Ja razumem… »
Dalila prolila gorke suze, presekla i napravila muk u beloj kući: Nisam se udala da bi upravljao sa mnom! Izgubila sam sebe…

Dalila prolila gorke suze, presekla i napravila muk u beloj kući: Nisam se udala da bi upravljao sa mnom! Izgubila sam sebe…

Kurir 12.10.2021
U toku emisije "Pretres nedelje" voditelj je otvorio novu temu vezanu za Dalilu Dragojević, sve njene turbulencije, probleme u bračnom odnosu i osećanjima sa kojima se danima bori. - Dobro veče Dalila, razmišljao sam kako da zapolnem ovu temu. Pitao… »

Vesti dana »