Povezane vesti
"Vejavica se ne šali, sneg pada već satima": Na Tari se već zabeleli i lokalni putevi (foto)
Blic 12.10.2021
Jaka kiša tokom jutarnjih sati na višim područjima planine Tare prešla je u sneg. Obeleli su lokalni putevi i vrhovi, a iako je u pitanju planinski kraj sneg polovinom oktobra i nije toliko česta pojava na ovom području. "Vejavica se ne šali, sneg pada… »
Sneg satima pada na Tari, obeleli lokalni putevi
RTV 12.10.2021
BAJINA BAŠTA - Jaka kiša jutros je na višim područjima planine Tare prešla u sneg. Obeleli su lokalni putevi i vrhovi, a iako je reč o planinskom kraju, sneg polovinom oktobra i nije toliko česta pojava, prenosi Rina. Krajem septembra prvi sneg je pao na… »
Zima usred jeseni! I nimalo se ne šali: Zabeleli se vrhovi Tare, sneg veje već satima (foto)
Mondo 12.10.2021
Jaka kiša tokom jutarnjih sati na višim područjima planine Tare prešla je u sneg, te su se zabeleli lokalni putevi i vrhovi. Jaka kiša tokom jutarnjih sati na višim područjima planine Tare prešla je u sneg, te su se zabeleli lokalni putevi i vrhovi. Iako… »
Vesti dana »

"Najveća bezbednosna kriza u Srbiji od početka protesta": Petrov o situaciji na ulicama: "Ovo je najavljeno još u aprilu"
Blic pre 31 minutajoš 47 povezanih

Uroš Trifunović i Alen Smailagić izostavljeni sa spiska reprezentacije Srbije za Evrobasket 2025
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 42 povezane