Povezane vesti
Počela vakcinacija protiv gripa u Požegi
Zoom UE 12.10.2021
POŽEGA – Od danas na vakcinalnom punktu u Gradskoj galeriji u Požegi , sem imunizacije protiv korona virusa građani od 18 do 65 godina života moći će da prime i vakcinu protiv sezonskog gripa. Tokom nedelje očekuje se i isporuku četvorovalentne… »
Počela vakcinacija protiv sezonskog gripa, evo da li se može primiti istovremeno kad i vakcina protiv COVID-a 19
InfoKG 12.10.2021
U ambilantama kragujevačkog Doma zdravlja danas je počela vakcinacija protiv sezonskog gripa za građane uzrasta od 18 do 65 godina, dok se u narednih dan, dva očekuje da stignu i vakcine za starije od 65 godina. Kako je za InfoKG izjavila PR Doma… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana