Povezane vesti

Novi prostor za 60. rođendan "Ateljea 61" (AUDIO)

Novi prostor za 60. rođendan "Ateljea 61" (AUDIO)

RTV 12.10.2021
NOVI SAD - Ustanova za izradu tapiserija "Atelje 61" u Novom Sadu, koja ove godine obeležava šest decenija postojanja, dobila je novi galerijski i kancelarijski prostor na Petrovaradinskoj tvrđavi. Adaptacija 211 kvadratnih metara novog prostora… »
„Atelje 61“ dobio reprezentativan galerijski prostor u godini jubileja

„Atelje 61“ dobio reprezentativan galerijski prostor u godini jubileja

Dnevnik 12.10.2021
U godini u kojoj Ustanova za izradu tapiserija “Atelje 61” proslavlja 60 godina duge tradicije, koju vrednuje bogata kolekcija tapiserija, zaposleni mogu da se raduju jer su kapaciteti prostora adaptacijom od 211 kvadratnih metara u gornjem spratu… »
VUČEVIĆ: Proverićemo da li ima zloupotrebe prostora na Tvrđavi

VUČEVIĆ: Proverićemo da li ima zloupotrebe prostora na Tvrđavi

Moj Novi Sad 12.10.2021
Gradonačelnik Novog Sada obišao je danas Ustanovu za izradu tapiserija "Atelje 61" kojoj su prošireni kapaciteti, adaptacijom 211 kvadratnih metara na Petrovaradinskoj tvrđavi. Rekonstrukciju je finansirao Grad sa šest miliona dinara, a dobijen je… »
Vučević:Drago mi je što je prostor pripao ovoj ustanovi kulture koja u tišini već šest decenija izrađuje vrhunska…

Vučević:Drago mi je što je prostor pripao ovoj ustanovi kulture koja u tišini već šest decenija izrađuje vrhunska…

Kurir 12.10.2021
U godini u kojoj Ustanova za izradu tapiserija ''Atelje 61'' proslavlja 60 godina postojanja, prvi put su prošireni prostorni kapaciteti. Adaptacijom 211 m2, na spratu objekta na Petrovaradinskoj tvrđavi, dobijen je novi kancelarijski, ali i galerijski… »

Vesti dana »