Povezane vesti

Hit odbrana! Novica Tončev za Kurir: Vilu na Dedinju nisam kupio ja već moja firma - Tončev gradnja!

Hit odbrana! Novica Tončev za Kurir: Vilu na Dedinju nisam kupio ja već moja firma - Tončev gradnja!

Kurir 12.10.2021
Ministar bez portfelja zadužen za nedovoljno razvijena područja Novica Tončev za Kurir je prvo rekao da nije kupio vilu na Dedinju, a onda je promenio ploču. Za Kurir je zatim rekao da on lično nije kupio vilu na Dedinju vrednu čak 1,5 miliona evra… »
Ekskluzivno! Kurir saznaje: Funkcioner SPS Novica Tončev kupio vilu na Dedinju (foto)

Ekskluzivno! Kurir saznaje: Funkcioner SPS Novica Tončev kupio vilu na Dedinju (foto)

Kurir 12.10.2021
Novica Tončev, ministar bez portfelja u Vladi Srbije i funkcioner SPS, kupio je vilu na Dedinju, saznaje Kurir ekskluzivno. Kako saznajemo, vrednost kuće je više od milion i po evra! Ovih dana, Tončev je u žiži javnosti jer je u Pandorinim papirima… »
Ivica Dačić za Kurir: Pitaću Novicu Tončeva odakle mu pare za vilu na Dedinju i da li je prijavio Agenciji!

Ivica Dačić za Kurir: Pitaću Novicu Tončeva odakle mu pare za vilu na Dedinju i da li je prijavio Agenciji!

Kurir 12.10.2021
Ivica Dačić, predsednik Skupštine Srbije i Socijalističke partije Srbije (SPS), kaže za Kurir da prvi put čuje da je potpredsednik njegove partije i ministar bez portfelja Novica Tončev kupio vilu na Dedinju. On naglašava da će s Tončevim… »

Vesti dana »