Povezane vesti

Plakala zbog Novaka posle finala US Opena, a navija za Nadala

Plakala zbog Novaka posle finala US Opena, a navija za Nadala

Nova 13.10.2021
Poljska teniserka Iga Švjontek emotivno je doživela poraz Novaka Đokovića u finalu US Opena, u kom je srpski as izgubio od Danila Medvedeva. Novak je imao šansu da postane prvi od Roda Lejvera koji je osvojio „kalendarski grend slem“ i objedini… »
Indijan Vels: Može li Dimitrov da pomogne Đokoviću?

Indijan Vels: Može li Dimitrov da pomogne Đokoviću?

Mozzart sport 13.10.2021
Bugarski teniser večeras (21.30) u osmini finala igra sa prvim nosiocem mastersa u kalifornijskoj pustinji, Danilom Medvedevim. Finiš je teniske sezone, a vlada neizvesnost ko će na kraju godine da bude prvi reket sveta. Zasad je Novak Đoković broj… »
"Zaplakala sam zbog Novaka, a ne navijam za njega!" Đoković rasplakao grend slem šampionku, ona to priznala pa začudila…

"Zaplakala sam zbog Novaka, a ne navijam za njega!" Đoković rasplakao grend slem šampionku, ona to priznala pa začudila…

Sportal blic 13.10.2021
Najbolji teniser sveta verovatno nikad nije imao takvu podršku u Americi, kao kada je ove sezone, i to pre samo mesec dana igrao finale US opena, koje ipak nije mogao da osvoji. , a nema sumnje da su fanovi prvog igrača planete bilo potpuno razočarani… »
"Zaplakala sam kad je Đoković izgubio finale": Šampionka Rolan Garosa nije fan Novaka, ali je navijala za njega protiv…

"Zaplakala sam kad je Đoković izgubio finale": Šampionka Rolan Garosa nije fan Novaka, ali je navijala za njega protiv…

Večernje novosti 13.10.2021
FOTO: AP/Tanjug Publika na tribinama "Artur Eš" stadiona pružila je toliku podršku Srbinu da on na kraju nije mogao da sakrije suze. Nije samo Novak zaplakao, uradila je to i grend slem šampionka Iga Švjontek. Poljakinja je fan Rafaela Nadala, ali je… »
Plakala sam kad je Novak izgubio finale US opena: Grend slem šampionka priznala - Nisam fan Đokovića, ali...

Plakala sam kad je Novak izgubio finale US opena: Grend slem šampionka priznala - Nisam fan Đokovića, ali...

Mondo 13.10.2021
Objasnila je i zbog čega ju je poraz Đokovića toliko pogodio. Objasnila je i zbog čega ju je poraz Đokovića toliko pogodio. Novak Đoković nikada u svojoj karijeri nije imao takvu podršku publike kao u finalu US opena pre mesec dana. Igrao je za… »
Iga Švjontek: Zaplakala sam kad je Novak izgubio finale US opena

Iga Švjontek: Zaplakala sam kad je Novak izgubio finale US opena

Mozzart sport 13.10.2021
“Iako sam Nadalov navijač”, kaže Poljakinja. Imao je Novak Đoković pred finale US opena podršku teniskog sveta kakvu nikada pre nije imao. Isto je važilo i za publiku na njujorškom stadionu... Iako ne spada u grupu Novakovih navijača, za njega… »

Vesti dana »