Povezane vesti

Mili POVREĐEN na snimanju ZG! Ima jezivu posekotinu na glavi! (FOTO)

Mili POVREĐEN na snimanju ZG! Ima jezivu posekotinu na glavi! (FOTO)

Svet & Skandal 13.10.2021
Aleksandar Milić Mili povređen je na snimanju emisije „Zvezde Granda”. Naime, muzički poducent izuzetno je posvećen žiriranju u „Zvezdama Granda“ i radu s kandidatima, a svaki njihov uspeh doživljava kao svoj. Tako bi bilo i ovog puta… »
(Foto) zbog Zvezde "Granda" se povredio: Mili posekao glavu staklenom čašom, pokazao ranu

(Foto) zbog Zvezde "Granda" se povredio: Mili posekao glavu staklenom čašom, pokazao ranu

Blic 13.10.2021
Aleksandar Milić Mili, koji je veoma posvećen takmičenju "Zvezde Granda" i radu sa svojim kandidatima, doživeo je peh kada se zbog svojih takmičara povredio, odnosno posekao glavu. Muzičar i kompozitor se pohvalio na društvenim mrežama ranom… »
Mili povređen na snimanju Zvezda Granda! Oglasio se i otkrio šta se desilo - Ja sam najgore prošao! (foto)

Mili povređen na snimanju Zvezda Granda! Oglasio se i otkrio šta se desilo - Ja sam najgore prošao! (foto)

Mondo 13.10.2021
Aleksandar Milić Mili zadobio je lakšu povredu. Aleksandar Milić Mili zadobio je lakšu povredu. Muzičar, producent i kompozitor Aleksandar Milić Mili završio je s povredom na glavi nakon jednog od snimanja Zvezda Granda, čiji je član žirija… »
Mili zbog zvezde Granda razbio čašu o glavu, pa pokazao povredu FOTO

Mili zbog zvezde Granda razbio čašu o glavu, pa pokazao povredu FOTO

Nova 13.10.2021
Muzički producent Aleksandar Milić izuzetno je posvećen žiriranju u "Zvezdama Granda" i radu s kandidatima. Štaviše, svakom njihovom uspehu se raduje kao da je njegov. Tako je proslavljajući uspeh svog kandidata Ivana Tomića, koji je prošao u… »

Vesti dana »