Povezane vesti
Bregu: Smanjenje cene rominga između Zapadnog Balkana i EU za oko pet godina
Novi magazin 13.10.2021
Generalna sekretarka Regionalnog saveta za saradnju (RCC) Majlinda Bregu izjavila je danas da je smanjenje cene rominga između zemalja Zapadnog Balkana i EU "izazovan proces", ali da se nada da će za pet godina, te cene biti snižene za oko 90 odsto… »
Bregu (RCC): Ne vidim logiku zašto bi gradjani Balkana plaćali 103 evra po gigabajtu
Beta video 13.10.2021
PODGORICA - Prema rečima generalne sekretarke Regionalnog saveta za saradnju (RCC) Majlinda Bregu, RCC je pripremio dobru strategiju i ocenila da će ona trasirati put do trenutka kada će biti ostvareno prvo smanjenja cena rominga izmedju država Zapadnog… »
Bregu (RCC): Smanjenje cene rominga izmedju zemalja Zapadnog Balkana i EU izazovan proces
Beta video 13.10.2021
PODGORICA - Generalna sekretarka Regionalnog saveta za saradnju (RCC) Majlinda Bregu izjavila je danas da je smanjenje cene rominga izmedju zemalja Zapadnog Balkana i EU ``izazovan proces``, ali da se nada da će za pet godina, te cene biti snižene za oko… »
Vesti dana »
Vlade Đurović osuo žestoku paljbu! Legendarni Srbin razočaran posle bolnog poraza Zvezde: Udario po skoro svim igračima - samo je jednog poštedeo!
Kurir pre 1 satjoš 20 povezanih
UŽIVO Širi se front: Na Izrael ispaljena raketa iz Jemena; Gađan univerzitet u Teheranu
Sputnik pre 1 satjoš 6 povezanih
Danas hladno i sa kišom, na planinama sa snegom: Najviša dnevna do 11 stepeni
Telegraf pre 3 satajoš 8 povezanih




