Povezane vesti

Dragović: Ja sam se plašio Vidića, a Salah se bojao mene

Dragović: Ja sam se plašio Vidića, a Salah se bojao mene

N1 Info 13.10.2021
Defanzivac Crvene zvezde Aleksandar Dragović u intervjuu za austrijski Spox govorio je o svom idolu Nemanji Vidiću, duelima sa Mohamedom Salahom na treninzima Bazela, te neočekivanoj odluci da se u najboljem igračkom dobu iz Bajer Leverkuzena preseli… »
Dragović iznenadio sve: ‘Bojao sam se da će mi Vidić otkinuti glavu!’

Dragović iznenadio sve: ‘Bojao sam se da će mi Vidić otkinuti glavu!’

Hot sport 13.10.2021
Iskreno je govorio Dragović! Novi ‘heroj’ navijača Crvene zvezde je Aleksandar Dragović.. Fascinirao je apsolutno sve svojom odlukom da obuče ‘crveno-beli’ dres uprkos činjenici da je u najboljim igračkim godinama. U razgovoru za austrijski… »
Dragović: Plašio sam se da mi Vidić ne otkine glavu

Dragović: Plašio sam se da mi Vidić ne otkine glavu

Vesti online 13.10.2021
Štoper Crvene zvezde Aleksandar Dragović dao je zanimljiv intervju prisećajući se karijere. On je za austrijski “Spox” pričao o iskustvu iz Bazela, Lestera, reprezentaciji, ali i onim sa Mohamedom Salahom i Nemanjom Vidićem. Upravo mu je Vidić… »
Mislio sam da će mi vidić otkinuti glavu: Dragović o susretu sa idolom - Nisam smeo da mu priđem, bio sam uplašen!

Mislio sam da će mi vidić otkinuti glavu: Dragović o susretu sa idolom - Nisam smeo da mu priđem, bio sam uplašen!

Mondo 13.10.2021
Još uvek nikada nisu popričali, a defanzivac Crvene zvezde zna i kako bi do tog susreta moglo da dođe... Još uvek nikada nisu popričali, a defanzivac Crvene zvezde zna i kako bi do tog susreta moglo da dođe... Aleksandar Dragović je tokom… »
"Mislio sam da će mi vidić otkinuti glavu": Dragović otkrio kako nije smeo da priđe Nemanji: Bojao sam se, nisam se usudio…

"Mislio sam da će mi vidić otkinuti glavu": Dragović otkrio kako nije smeo da priđe Nemanji: Bojao sam se, nisam se usudio…

Sportal blic 13.10.2021
je za austrijske medije dao prilično zanimljiv intervju o blistavim danima i odluci da potpiše za . Naravno, interesantniji je deo sa iskustvima koje je doživeo na fudbalskom putu, a jedno od najupečatljivijih je bio meč njegovog Bazela i Mančester… »
Dragovićev intervju: Plašio sam se da mi Vidić ne otkine glavu, Salaha sam pripremio za Englesku

Dragovićev intervju: Plašio sam se da mi Vidić ne otkine glavu, Salaha sam pripremio za Englesku

Mozzart sport 13.10.2021
O prijateljstvu sa Davidom Alabom, izuzetno zanimljivom Džejmiju Vardiju, ozbiljnim igračkim slobodama u Engleskoj, skandalu sa ministrom u Švajcarskoj... Štoper Crvene zvezde Aleksandar Dragović dao je sjajan intervju za austrijski Spox, u kojem se… »
Salah me se plašio, ja sam ga spremio da razbija u premijer ligi: Dragović otkrio tajnu - igrač Zvezde je "kriv" za sve!

Salah me se plašio, ja sam ga spremio da razbija u premijer ligi: Dragović otkrio tajnu - igrač Zvezde je "kriv" za sve!

Mondo 13.10.2021
Iskusni defanzivac Crvene zvezde je otkrio zanimljive detalje iz svoje karijere. Iskusni defanzivac Crvene zvezde je otkrio zanimljive detalje iz svoje karijere. Aleksandar Dragović je ovog leta ispunio svoj dečački san, ali i san svoga dede, kada je… »

Vesti dana »