Povezane vesti

Vučić: Ako se odlučite da odgovorite na nasilje, imajte u vidu koliku ćemo cenu morati da platimo

Vučić: Ako se odlučite da odgovorite na nasilje, imajte u vidu koliku ćemo cenu morati da platimo

Beta video 13.10.2021
BEOGRAD - “Samo budite strpljivi jer oni neće da ispune sporazume. Ovde će za nas da bude spas Briselski sporazum jer oni ne žele da ga ispune. Ako krenu u nasilje, vi zaštitite svoj narod, a mi ćemo biti uz vas, samo imajte u vidu kolika je cena… »
Postoje 3 razloga zašto Albanci ovo rade. Vučić: Ako krenu nasiljem, zaštitite narod, mi ćemo biti uz vas

Postoje 3 razloga zašto Albanci ovo rade. Vučić: Ako krenu nasiljem, zaštitite narod, mi ćemo biti uz vas

Telegraf 13.10.2021
- Ako krenu nasiljem, zaštitite narod a mi ćemo biti uz vas - poručio je predsednik rekavši da ako budu nastavili sa upucavanjem našeg naroda da onda nećemo imati izbora. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je razgovarao sa Srbima sa KiM i… »
Vučić se u Raški sastao sa Srbima i političkim predstavnicima sa KiM

Vučić se u Raški sastao sa Srbima i političkim predstavnicima sa KiM

Sandžak haber 13.10.2021
Vučić je danas u Raški u razgovoru sa Srbima i njihovim političkim predstavnicima rekao da će šta god da se desi Srbija i Beograd biti uz njih, ali ocenio da je sa Prištinom nemoguće razgovarati, jer neće da poštuje sporazume. On je pozvao… »
Lepa Lukić: Bjela laže da sam tražila pare da pevam na bis!

Lepa Lukić: Bjela laže da sam tražila pare da pevam na bis!

Alo 13.10.2021
Pročitajte u sutrašnjem štampanom izdanju "Alo!" novina. LUDAK Kurti pokušava da započne rat - Šiptari pucali i na bebu od tri meseca! Povređeno je na desetine Srba, a najgore je prošao Srećko Sofronijević, kojem je pripadnik ROSU pucao u leđa… »
Vučić Srbima sa KiM: Država je uz vas - budite trezveni, hoće da nas uvuku u sukobe

Vučić Srbima sa KiM: Država je uz vas - budite trezveni, hoće da nas uvuku u sukobe

Glas Zapadne Srbije 13.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas Srbima sa Kosova i Metohije, nakon incidenata na severu Kosova i Metohije, da će država, šta god da se desi, biti uz svoj narod na Kosovu i Metohiji i da će podržati njihovu odluku, ali ih i… »
Vučić poručio Prištini: Moj odgovor je kristalno jasan – pobedićemo u borbi za zaštitu života naših ljudi!

Vučić poručio Prištini: Moj odgovor je kristalno jasan – pobedićemo u borbi za zaštitu života naših ljudi!

Jugmedia 13.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u razgovoru sa predstavnicima Srba sa Kosova da će Srbija štititi svoj narod i po prvi put javno rekao, da ćemo u toj borbi – pobediti. „Ako krenu u nasilje, vi zaštite svoj narod a mi ćemo… »

Vesti dana »