Povezane vesti

Dodik: Republika Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti

Dodik: Republika Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti

RTV 14.10.2021
BANJALUKA - Pojedini predstavnici međunarodne zajednice, visoki predstavnik, kao i Ustavni sud BiH radili su u poslednjih 20 godina na štetu Republike Srpske, ali Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti, rekao je srpski član… »
Dodik: Teritorijalni integritet BiH nije sporan, ali suverentitet jeste sporan

Dodik: Teritorijalni integritet BiH nije sporan, ali suverentitet jeste sporan

Politika 14.10.2021
BANjALUKA- Pojedini predstavnici međunarodne zajednice, visoki predstavnik, kao i Ustavni sud BiH radili su u poslednjih 20 godina na štetu Republike Srpske, ali Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti, rekao je srpski član… »
Dodik: Republika Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti!

Dodik: Republika Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti!

Večernje novosti 14.10.2021
Milorad Dodik, Foto Novosti - Poznato je javnosti da sam se ja sukobio sa svim visokim predstavnicima, pogotovo Pedijem Ešdaunom. Video sam šta je koncept, a oni su i dalje nastavili da kroje takvu politiku nizom mera. A kada nema mogućnost da ih… »
Dodik nepokolebljiv Republika Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti

Dodik nepokolebljiv Republika Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti

Alo 14.10.2021
Pojedini predstavnici međunarodne zajednice, visoki predstavnik, kao i Ustavni sud BiH radili su u poslednjih 20 godina na štetu Republike Srpske, ali Srpska ima legitimitet da se bori za svoje nadležnosti, rekao je srpski član Predsedništva BiH… »
"Žele uništiti sve što asocira na Srpsku": Dodik tvrdi da je srušen ustavni poredak BiH

"Žele uništiti sve što asocira na Srpsku": Dodik tvrdi da je srušen ustavni poredak BiH

Blic 13.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik tvrdi da je ustavni poredak BiH srušen što su uradili visoki predstavnici i Ustavni sud BiH nametanjem antidejtonskih odluka. Usuštini lično branim ustavni poredak iako oni koji se bave propagandnim ratom… »

Vesti dana »