Повезане вести
Шаленберг у Бриселу: Балкан нам остаје при срцу
РТВ 14.10.2021
БРИСЕЛ - Нови аустријски канцелар Александер Шаленберг истакао је данас у Бриселу, у својој првој посети ЕУ од полагања заклетве, да званичан Беч остаје близак и поуздан партнер ЕУ и подвукао да Западни Балкан остаје приоритет… »
Нови аустријски канцелар: "Западни Балкан остаје важно питање, блиско срцу"
Вечерње новости 14.10.2021
Фото: ЕПА/ВАЛДА КАЛНИНА - Западни Балкан остаје за Аустрију важно питање, блиско срцу - истакао је Шаленберг. Указао је да у Унији са 27 чланица увек постоје промене на врху владе и у владама. - То је овде нешто сасвим нормално… »
Нови аустријски канцелар: Балкан нам остаје при срцу
Нова 14.10.2021
Нови аустријски канцелар Александер Шаленберг истакао је данас у Бриселу, у својој првој посети ЕУ од полагања заклетве, да званичан Беч остаје близак и поуздан партнер ЕУ и подвукао да Западни Балкан остаје приоритет аустријске… »
Канцелар Шаленберг данас у Бриселу
Вести онлине 14.10.2021
Нови аустријски канцелар Александер Шаленберг, који је у понедељак положио заклетву, одлучио је да за прво службено путовање изабере Брисел, то јест институције Европске уније. Шаленберг ће данас разговарати са врхом ЕУ у… »
Вести дана »
Пролеће усред децембра Ујутру слаб мраз, а онда сунве и раст температуре
Ало пре 1 сатјош 4 повезане
Решење за НИС мора бити пронађено до 15. јануара, три сценарија на столу
РТС пре 1 сатјош 1 повезана
Свечано уручење Нобелових награда – високе званице, мени у тајности до почетка банкета
РТС пре 55 минутајош 1 повезана
Без струје у овим деловима Београда Данас воде цео дан неће бити у делу једне општине, проверите да ли сте на списку
Блиц пре 2 сатајош 2 повезане





