Povezane vesti

"Radim ono što je najbolje za mene": Vodeći NBA antivakser poslao jaku poruku!

"Radim ono što je najbolje za mene": Vodeći NBA antivakser poslao jaku poruku!

Večernje novosti 14.10.2021
Tanjug/AP Uprava kluba saopštila je da Irving neće igrati sve dok ne bude mogao da bude stalno sa ekipom, a to neće moći ako se ne vakciniše. Prema pravilima države NJujork, profesionalni sportisti koji igraju za ekipe iz NJujorka moraju biti… »
Irving objasnio zašto neće vakcinu: Nisam antivakser, heroj ili negativac

Irving objasnio zašto neće vakcinu: Nisam antivakser, heroj ili negativac

Nova 14.10.2021
Košarkaš Bruklina Kajri Ivrving izjavio je da svestan kakve će posledice da trpi zbog odluke da ne primi vakcinu protiv koronavirusa. Organizator igre Netsa nije primio vakcinu protiv korone, a zbog pravila u Njujorku, on ne može da trenira i igra sa… »
Ovo su svi čekali - Oglasio se Irving sa jasnom porukom

Ovo su svi čekali - Oglasio se Irving sa jasnom porukom

Sportske.net 14.10.2021
Proteklih dana jedna od glavnih vesti u košarkaškim, ali i sportskim krugovima, bila je odbijanje Kajrija Irvinga da se vakciniše protiv koronavirusa. Košarkaš Bruklina zbog ove odluke ne može da trenira, niti nastupa za svoj tim. On čak ne može… »
Irving se oglasio: Nisam počinio zločin, upleten sam u nešto mnogo veće od košarke

Irving se oglasio: Nisam počinio zločin, upleten sam u nešto mnogo veće od košarke

Mozzart sport 14.10.2021
"Moj je izbor da se ne vakcinišem... Svestan sam posledica. Ovo je moj život, a oni mi govore šta da radim sa svojim telom", poručuje košarkaš Bruklin Netsa. Podigao je veliku prašinu u NBA ligi Kajri Irving odlukom da se ne vakciniše protiv… »

Vesti dana »