Povezane vesti

‘Hvala zdjelaru, dobiće čokoladu’: Dete Partizana konačno dočekao taj trenutak – ‘Sanjao sam kako postižem gol’

‘Hvala zdjelaru, dobiće čokoladu’: Dete Partizana konačno dočekao taj trenutak – ‘Sanjao sam kako postižem gol’

Hot sport 14.10.2021
Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, nakon što su danas na svom terenu pobedili Trajal iz Kruševca sa 3:0. Dete Partizana, Marko Živković, upisao je svoj prvenac po povratku u Humsku i time obradovao i navijače i svoje… »
U Partizanu 2013. Ostvario san, a SAD ga je dosanjao: Markova poruka Zdjelaru - imaš čokoladu za ovo!

U Partizanu 2013. Ostvario san, a SAD ga je dosanjao: Markova poruka Zdjelaru - imaš čokoladu za ovo!

Mondo 14.10.2021
"Često sam to zamišljao", rekao je Partizanov đak koji se vratio u Humsku i igra jako dobro pod vođstvom Saše Stanojevića. "Često sam to zamišljao", rekao je Partizanov đak koji se vratio u Humsku i igra jako dobro pod vođstvom Saše… »
Živković posle prvenca: Sanjao sam gol za Partizan, Zdjelar će dobiti čokoladu

Živković posle prvenca: Sanjao sam gol za Partizan, Zdjelar će dobiti čokoladu

Nova 14.10.2021
Fudbaleri Partizana savladali su Trajal sa 3:0 i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije, a ovaj susret ostaće u posebnom sećanju Marku Živkoviću koji je postigao prvenac u crno-belom dresu. Živković je nakon brze akcije i posle asistencije Saše… »
Partizan u osmini finala Kupa Srbije, Menig dvostruki strelac

Partizan u osmini finala Kupa Srbije, Menig dvostruki strelac

Danas 13.10.2021
Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, nakon što su danas na svom terenu pobedili Trajal iz Kruševca sa 3:0. Partizan je poveo golom Kvinsija Meniga u 25. minutu, na asistenciju Miloša Jojića. Samo minut pre vodećeg gola… »

Vesti dana »