Povezane vesti

Ovo je dokaz romanse?! Tanja Savić uhvaćena u provodu sa političarem - pljušte zagrljaji i dodiri! (foto)

Ovo je dokaz romanse?! Tanja Savić uhvaćena u provodu sa političarem - pljušte zagrljaji i dodiri! (foto)

Mondo 14.10.2021
Svi pričaju o navodnoj romansi Tanje Savić i političara Draška Stanivukovića. Svi pričaju o navodnoj romansi Tanje Savić i političara Draška Stanivukovića. Jovana Jeremić nedavno je pokrenula lavinu komentara kada je upitana da prokomentariše… »
Vodio je u luksuzne restorane, izvela ga na binu Otkriveno ko je političar sa kojim se viđala Tanja Savić (foto)

Vodio je u luksuzne restorane, izvela ga na binu Otkriveno ko je političar sa kojim se viđala Tanja Savić (foto)

Mondo 14.10.2021
Voditeljka je napravila pravu buru otkrivajući da zna za vezu Tanje Savić i političara. Voditeljka je napravila pravu buru otkrivajući da zna za vezu Tanje Savić i političara Voditeljka Jovana Jeremić napravila je pravu pometnju kada je u emisiji… »
Imala aferu sa političarem, a pevač Nije hteo da se oženi njom: Evo sam kim je na početku karijere bila Tanja Savić…

Imala aferu sa političarem, a pevač Nije hteo da se oženi njom: Evo sam kim je na početku karijere bila Tanja Savić…

Kurir 14.10.2021
Pevačica Tanja Savić, kako Kurir saznaje, bila je u vezi sa gladonačelnikom Banjaluke Draškom Stanivukovićem. Naime, Jovana Jeremić šokirala je sve kada je pred kamerama "Paparaco lova" rekla da zna za vezu koju je Tanja Savić imala sa jednim… »
Ovo je devojka draška stanivukovića: Političar je u isto vreme bio sa Tanjom i njom?! A šuškalo se o vezi sa još jednom…

Ovo je devojka draška stanivukovića: Političar je u isto vreme bio sa Tanjom i njom?! A šuškalo se o vezi sa još jednom…

Kurir 14.10.2021
Pevačica Tanja Savić navodno je u vezi sa političarem Draškom Stanivukovićem, a prva je o tome govorila voditeljka Jovana Jeremić. Naime, ona je u "Paparaco Lovu" istakla kako je Tanja od javnosti krila ljubav sa političarem koji je imao devojku… »
Ima neka tajna veza: "Tanja Savić bila u vezi sa mladim, bosanskim političarem" - Voditeljka je namerno raskrinkala

Ima neka tajna veza: "Tanja Savić bila u vezi sa mladim, bosanskim političarem" - Voditeljka je namerno raskrinkala

Blic 14.10.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je tajnu Tanje Savić, koju je pevačica dugo krila. Ekipa emisije "Paparaco lov" pratila je pevačicu Tanju Savić. Naime, oni su hteli da provere kako se Tanja provodi sa svojim sinovima, Maksimom i Đorđem nakon… »
Otkrivamo! Evo ko je političar sa kojim je Tanja Savić bila u vezi: "Vodio je u luksuzne restorane i svi u gradu su pričali…

Otkrivamo! Evo ko je političar sa kojim je Tanja Savić bila u vezi: "Vodio je u luksuzne restorane i svi u gradu su pričali…

Blic 14.10.2021
Jovana Jeremić šokirala je sve kada je pred kamerama "Paparaco lova" rekla da zna za vezu koju je Tanja Savić imala sa jednim bosanskim političarem. Voditeljka je ispričala čak i detalje ljubavi koju pevačica strogo krije od javnosti. - Čula sam… »
Voditeljka OTKRILA Tanja Savića bila sa političarem! Evo koji poznati PEVAČ nije hteo da mu ona bude žena!

Voditeljka OTKRILA Tanja Savića bila sa političarem! Evo koji poznati PEVAČ nije hteo da mu ona bude žena!

Svet & Skandal 14.10.2021
Skandal koji trenutno tresu javnost jeste da je pevačica Tanja Savića bila sa političarem iz Bosne. Celu aferu razotkrila je voditeljka Jovana Jeremić. Ipak, u Tanjinom životu je postajo muškarac kome njeni skandali nisu prijali, kao ni njen… »
"Znam sve detalje" Tanja Savić se viđala sa političarem? Jovana Jeremić otkrila najveću tajnu pevačice

"Znam sve detalje" Tanja Savić se viđala sa političarem? Jovana Jeremić otkrila najveću tajnu pevačice

Mondo 14.10.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je javnosti ono što Tanja Savić vešto krije. Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je javnosti ono što Tanja Savić vešto krije. Voditeljka Jovana Jeremić zna mnoge tajne estrade, a u jednoj emisiji izlanula se pa… »

Vesti dana »