Povezane vesti
Mrtvi pijani seli za volan: Sva trojica privedena na trežnjenje
Blic 14.10.2021
Policija je u Irigu otkrila tridesetšestogodišnjeg vozača putničkog automobila "golf", koji je vozio sa 3,52 promila alkohola u organizmu. Na području Šida zatečen je pedesetdvogodišnjak koji je upravljao automobilom marke "fijat" sa 2,05 promila… »
Zaustavljena tri vozača zbog vožnje u pijanom stanju
Nova 14.10.2021
Saobraćajna policija privela je u Šidu i Staroj Pazovi privela tri građana zbog vožnje u teškom pijanstvu, saopštila je danas Policijska uprava iz Sremske Mitrovice. Iz policije navode da je vozaču putničkog automobila (36) Kako se navodi u saopštenju… »
Mladić (18) divljao audijem po Novom Pazaru: Vozio 124 km na sat gde je dozvoljeno 50, evo kako su ga kaznili
Kurir 14.10.2021
Prekršajni sud u Novom Pazaru kaznio vozača (18) sa 60.000 dinara i osmomesečnom zabranom upravljanja vozilom zbog prebrze vožnje, saopštila je danas Policijska uprava u Novom Pazaru. Mladića je, prilikom redovne kontrole, saobraćajna policija isključila… »
Vesti dana »

(Mapa) u naredna dva sata stižu pljuskovi sa grmljavinom: Oblaci se upravo premeštaju ka ovim delovima Srbije, RHMZ niže hitna upozorenja
Blic pre 4 minutajoš 45 povezanih

Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje druge ekipe
Sportski žurnal pre 24 minutajoš 30 povezanih

Pritisak ili guranje u dobrom pravcu EU najavljuje novi 19. paket sankcija Rusiji početkom septembra
Dnevnik pre 24 minutajoš 171 povezana

(BLOG) I večeras protesti: U kojim su gradovima najavljena okupljanja
N1 Info pre 4 minutajoš 12 povezanih