Povezane vesti

Jovana Jeremić za kurir: Tanja Savić imala aferu sa gradonačelnikom Banja Luke! Viđali se na Jahorini, u sve umešana kija…

Jovana Jeremić za kurir: Tanja Savić imala aferu sa gradonačelnikom Banja Luke! Viđali se na Jahorini, u sve umešana kija…

Kurir 14.10.2021
Tanja Savić letos je bila u tajnoj vezi s jednim političarem iz Bosne. Ovo je otkrila voditeljka Jovana Jeremić u emisiji "Paparaco lov", ali je prećutala njegovo ime. - Evo ekskluzive. Čula sam da je jedan mladi političar bio s Tanjom u tajnoj… »
Tanja Savić o navodnoj vezi sa Draškom: Ne bih ništa demantovala

Tanja Savić o navodnoj vezi sa Draškom: Ne bih ništa demantovala

Nova 14.10.2021
Nakon spekulacija o navodnoj vezi Tanje Savić i gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića oglasila se pevačica. Tanja je odgovorila na pitanja o vezi sa političarem te istakla, da ne želi da demantuje navode: „Ne želim da komentarišem… »
Šok! Zbog ove pevačice je političar "šutnuo" tanju Savić - Devojka videla njihove prisne fotke pa napravila haos, a onda…

Šok! Zbog ove pevačice je političar "šutnuo" tanju Savić - Devojka videla njihove prisne fotke pa napravila haos, a onda…

Blic 14.10.2021
Jovana Jeremić šokirala je sve kada je pred kamerama "Paparaco lova" rekla da zna za vezu koju je Tanja Savić imala sa jednim bosanskim političarem. - Čula sam, evo ekskluziva, da je jedan mladi političar bio sa Tanjom Savić u tajnoj ljubavnoj vezi… »
Ja znam sve detalje, moraju da paze! Javnost bruji o aferi Tanje Savić i političara - Jovana Jeremić se ponovo oglasila!

Ja znam sve detalje, moraju da paze! Javnost bruji o aferi Tanje Savić i političara - Jovana Jeremić se ponovo oglasila!

Mondo 14.10.2021
Jovana Jeremić još jednom o navodnoj aferi Tanje Savić sa političarem. Jovana Jeremić još jednom o navodnoj aferi Tanje Savić sa političarem. Jovana Jeremić nedavno je pokrenula lavinu komentara kada je upitana da prokomentariše Tanju Savić i… »
Tanja Savić progovorila o vezi sa Draškom Stanivukovićem: "Moram li da iznosim detalje? Neću da demantujem"

Tanja Savić progovorila o vezi sa Draškom Stanivukovićem: "Moram li da iznosim detalje? Neću da demantujem"

Blic 14.10.2021
Tanja Savić oglasila se za domaće medije nakon navoda da je bila u vezi sa gradonačelnikom Banjaluke, Draškom Stanivukovićem. - Ne želim da komentarišem ništa. Ne bih, ništa. Ni da demantujem. Meni je to sve smešno. Samo no comment, mislim da je… »
Moram li da iznosim detalje?! Prvo oglašavanje Tanje Savić nakon priča o aferi sa političarem - "Neću da demantujem!"

Moram li da iznosim detalje?! Prvo oglašavanje Tanje Savić nakon priča o aferi sa političarem - "Neću da demantujem!"

Mondo 14.10.2021
Tanja Savić se oglasila povodom navoda o romansi sa Draškom Stanivukovićem. Tanja Savić se oglasila povodom navoda o romansi sa Draškom Stanivukovićem. Voditeljka Jovana Jeremić napravila je pravu pometnju kada je u emisiji "Paparaco lova" navela… »

Vesti dana »