Povezane vesti
Stručnjaci za saobraćaj: Preispitati koncept i troškove predloženog metro sistema
Nova ekonomija 14.10.2021
Stručnjaci za saobraćaj traže da se preispita čitav koncept predloženog metro sistema Beograda, da se proveri informaciona osnova za usvojeno rešenje, kao i investicioni i operativni troškovi koje ocenjuju kao "izuzetno visoke". Prva linija metroa… »
Tribina CLS o metrou: Uvažiti zahteve struke i građana, odložiti Skupštinu grada
N1 Info 14.10.2021
Direktor Centra za lokalnu samoupravu (CLS) Nikola Jovanović izjavio je da je zvanična javna rasprava o metrou, održana u utorak u Skupštini grada Beograda, bila farsa i da predstavlja potpuno odricanje mogućnosti Beograđanima da utiču na ovaj najvažniji… »
Centar za lokalnu samoupravu traži odlaganje sednice o beogradskom metrou
Nova 14.10.2021
Centar za lokalnu samoupravu uputiće zahtev predsedniku Skupštine grada Beograda Nikoli Nikodijeviću da odloži sednicu gradske skupštine na kojoj će se formalno usvajati aktuelni predlog metroa, dok se on ne izmeni u skladu sa zahtevima struke i građana… »
Vesti dana »

Novi Pazar, Radnički i Partizan večeras igraju revanše 2. kola kvalifikacija za LK
RTV pre 40 minutajoš 26 povezanih

Sunčani kraj jula i početak avgusta: U nedelju osveženje, ali leto se ne predaje
Glas juga pre 1 satjoš 16 povezanih