Povezane vesti

Nije lako kada si u svađi sa „ubicom“: Evra progovorio o sukobu sa Vidićem!

Nije lako kada si u svađi sa „ubicom“: Evra progovorio o sukobu sa Vidićem!

Hot sport 14.10.2021
Iako se nisu slagali ni na terenu, bili su profesionalci. Nemanja Vidić i Patris Evra činili su deo jedne od najboljih odbrana tog vremena, a možda čak samtraju da je to bila najbolja odbrana Mančester junajteda ikada. Obojica su došli tokom januara… »
Potukao sam se sa vidićem, 3 meseca nismo pričali: Ser Aleks menjao taktiku zbog njih, a onda je Srbin prišao...

Potukao sam se sa vidićem, 3 meseca nismo pričali: Ser Aleks menjao taktiku zbog njih, a onda je Srbin prišao...

Mondo 14.10.2021
Kako su Nemanja Vidić i Patris Evra postali nerazdvojni. Kako su Nemanja Vidić i Patris Evra postali nerazdvojni. Nemanja Vidić i Patris Evra proveli su najbolje dane karijere zajedno u Mančester junajtedu. Postali su sjajni prijatelji, međutim malo… »
Evra o svađi sa Vidićem: Nismo pričali tri meseca, Fergi je promenio mesta njemu i Riju

Evra o svađi sa Vidićem: Nismo pričali tri meseca, Fergi je promenio mesta njemu i Riju

Mozzart sport 14.10.2021
"Posle jedne utakmice 'bacio mi je kosku', tada je svima laknulo, a mi smo postali najbolji prijatelji. Vida i ja, mi imamo veoma duboko prijateljstvo." Sredinom prve decenije 21. veka i početkom naredne Mančester junajted je bio najdominantniji klub… »
Otkrivena dugo čuvana tajna: "Potukao sam se sa Vidićem, nismo pričali mesecima"

Otkrivena dugo čuvana tajna: "Potukao sam se sa Vidićem, nismo pričali mesecima"

Večernje novosti 14.10.2021
FOTO: EPA - Bili smo u istom hotelu smešteni i jako smo se mučili u početku. Veoma je loše bilo. Poslati smo da igramo za rezerve jednu utakmicu, ali smo zamenjeni već na poluvremenu. Sećam se da je Vida tada rekao kako mora da se vrati nazad u… »
Evra otkrio: Potukao sam se sa Vidićem, nismo pričali tri meseca

Evra otkrio: Potukao sam se sa Vidićem, nismo pričali tri meseca

Nova 14.10.2021
Patris Evra, čuveni levi bek Mančester junajteda, otkrio je tajne iz svlačionice "crvenih đavola" u periodu dok ju je delio sa Nemanjom Vidićem. Evra i Vidić su u istom prelaznom roku stigli na Ostvo. Tog januara 2006. godine je legendarni Ser Aleks… »
Evra: Potukao sam se sa Vidom, nismo pričali 3 meseca

Evra: Potukao sam se sa Vidom, nismo pričali 3 meseca

N1 Info 14.10.2021
Nekadašnji levi bek Mančester Junajteda Patris Evra kaže da je tokom boravka na Old Trafordu poseban odnos imao sa Nemanjom Vidićem, ali i da se u jednom momentu potukao sa srpskim defanzivcem zbog čega nisu pričali tri meseca. Evra i Vidić stigli… »

Vesti dana »