Povezane vesti

Dalila pomenula papire za razvod! Dragojevićka ne zna šta će više od sebe, a onda je napao i Karić: Da, sve mi je rekla…

Dalila pomenula papire za razvod! Dragojevićka ne zna šta će više od sebe, a onda je napao i Karić: Da, sve mi je rekla…

Kurir 14.10.2021
Dalila Dragojević više ne može da se odbrani od cimera koji smatraju da nije fer prema svom suprugu Dejanu. Odnos sa Filipom Carem postao je glavna tema u kući, a sada je Dalila dobila škakljivo pitanje. - Zašto prilaziš Dejanu kad se posvađaš sa… »
Dejan je kriv što je poljubila Cara? Dragojević optužen da je nju nagovorio da osvoji Filipa, a evo kako se on pravda…

Dejan je kriv što je poljubila Cara? Dragojević optužen da je nju nagovorio da osvoji Filipa, a evo kako se on pravda…

Kurir 14.10.2021
Poljubac između Viktorije Mitrović i Filipa Cara zbunio je sve u rijaliti kući, a sada je o tome govorila Dalila Dragojević. Ona je istakla kako joj je žao Viktorije. - Tebi je žao Viki, a ona je navaljivala namerno - glasilo je pitanje. - Smatram… »
Dejan svim silama branio Dalilu, mensur shvatio iz kog razloga to radi! Car odmah skočio i poručio: Ja sam neiživljen…

Dejan svim silama branio Dalilu, mensur shvatio iz kog razloga to radi! Car odmah skočio i poručio: Ja sam neiživljen…

Kurir 14.10.2021
Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić pročitala je Dejanu Dragojeviću. - Da li se samo praviš lud da ne bi izgubio Dalilu? - glasilo je pitanje. - Nikako da skonta da ga žena vara - dobacio je MC Damiro. - Nema šta da… »

Vesti dana »