Povezane vesti

Marko Živić je pozajmljivao glas ovom dečjem junaku: Mališani su obožavala da gledaju avanture tajnog agenta

Marko Živić je pozajmljivao glas ovom dečjem junaku: Mališani su obožavala da gledaju avanture tajnog agenta

Kurir 14.10.2021
Marko Živić preminuo je u 49. godini nakon borbe sa korona virusom. Marko će u srcima publike ostati upamćen po maestralnim ulogama kako, ali i u sećanju mališana kada su ispred televizije sedeli i gledali Mačka Izija dok spašava Loru. Naime… »
Marko Živić je pozajmljivao glas dečijim junacima: Glumca su obožavale sve generacije, a njegove avanture gledali su svi

Marko Živić je pozajmljivao glas dečijim junacima: Glumca su obožavale sve generacije, a njegove avanture gledali su svi

Mondo 14.10.2021
Marko Živić radio je i za najmlađu publiku. Marko Živić radio je i za najmlađu publiku. Glumac Marko Živić preminuo je u 50. godini, u bolnici KBC "Dragiša Mišović", nakon višenedeljne borbe sa korona virusom. Brojne kolege i prijatelji… »
Zbog njegove istine sam uspeo u životu! Marko Živić plakao zbog Džeja u emisiji uživo - ovu pesmu je voleo najviše!

Zbog njegove istine sam uspeo u životu! Marko Živić plakao zbog Džeja u emisiji uživo - ovu pesmu je voleo najviše!

Mondo 14.10.2021
Marko Živić je obožavao pesme Džeja Ramadanovskog. Marko Živić je obožavao pesme Džeja Ramadanovskog. Glumac Marko Živić preminuo je u 50. godini, u bolnici KBC "Dragiša Mišović", nakon višenedeljne borbe sa korona virusom. Brojne kolege i… »
Ja ovo ne mogu da podnesem! Milica Milša zanemela od tuge nakon smrti kolege, ne može da se pomiri sa tim da ga više nema!

Ja ovo ne mogu da podnesem! Milica Milša zanemela od tuge nakon smrti kolege, ne može da se pomiri sa tim da ga više nema!

Alo 14.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je u 49. godini nakon što je hospitalizovan pre desetak dana kada je otkriveno da ima koronavirus. Vest o preranoj smrti Marka Živića potresla je kako ceo glumački svet, tako i Srbiju, koja se uzdala da će glumac pored… »
Putuj Dragi moj! Poznati glumac potpuno slomljen nakon smrti Marka Živića, jedva smogao snage da se oprosti od prijatelja

Putuj Dragi moj! Poznati glumac potpuno slomljen nakon smrti Marka Živića, jedva smogao snage da se oprosti od prijatelja

Alo 14.10.2021
Marko Živić je preminuo nakon teške borbe sa korona virusom. Vest o preranoj smrti Marka Živića potresla je Srbiju, koja se uzdala da će glumac pored brojnih nedaća koje su ga snašle u životu prebroditi i ovu opaku i smrtonosnu bolest koja je… »

Vesti dana »