Povezane vesti

Fotka bjele sa živićem rasplakala sve Nekad se grlili nasmejani, a Bjelogrlić se oglasio: Ranjiva duša, otišao je…

Fotka bjele sa živićem rasplakala sve Nekad se grlili nasmejani, a Bjelogrlić se oglasio: Ranjiva duša, otišao je…

Kurir 14.10.2021
Dragan Bjelogrlić oprostio se od Marka Živića koji je umro posle borbe sa koronom. Bjelogrlić se sada oglasio, a na fotografiji koja sada kruži mrežama je zagrljen sa glumcem i obojica imaju široke osmehe. Upravo ova slika mnogima je naterala suze… »
Glumci zanemeli zbog Živićeve smrti, a fotografija s Bjelom mnoge je rasplakala

Glumci zanemeli zbog Živićeve smrti, a fotografija s Bjelom mnoge je rasplakala

Nova 14.10.2021
Domaća glumačka scena zatečena je vešću da je glumac Marko Živić preminuo usled posledica koronavirusa. Glumci, ali i svi oni koji su voleli i pratili njegov rad, opraštaju se od njega emotivnim porukama putem društvenih mreža. Marijana Mićić… »
Vesna Čipčić neutešna zbog smrti Marka Živića: Ovo nije trebalo da se desi

Vesna Čipčić neutešna zbog smrti Marka Živića: Ovo nije trebalo da se desi

Nova 14.10.2021
Glumica Vesna Čipčić, koja je s Markom Živićem odigrala mnogo predstava u Beogradskom dramskom pozorištu potresena je njegovom smrću. „Jako sam tužna. Ovo nije trebalo da se desi. Marko je otišao mnogo ranije nego što je trebalo. Sećam se… »
Andrija Milošević o smrti Marka Živića: Večeras, druže moj, igram za tebe FOTO

Andrija Milošević o smrti Marka Živića: Večeras, druže moj, igram za tebe FOTO

Nova 14.10.2021
Andrija Milošević oprostio od kolege Marka Živića, koji je preminuo danas u 50. godini usled posledica zaraze koronavirusom. Milošević, koji je sa Živićem bio blizak, na Instagramu je izrazio neizmernu tugu zbog gubitka kolege i prijatelja… »
Igraću ovu komediju za tebe, druže: Andrija Milošević naterao svima suze na oči porukom kojom se oprostio od Marka…

Igraću ovu komediju za tebe, druže: Andrija Milošević naterao svima suze na oči porukom kojom se oprostio od Marka…

Kurir 14.10.2021
Brojne poznate ličnosti oprostile su se od Marka Živića koji je preminuo usled borbe sa korona virusom. Andrija Milošević napisao je poruku koja je svima naterala suze na oči. "Večeras ću igrati, ovu komediju i za tebe moj druže. I aplauza deo… »
Andrija Milošević skrhan zbog smrti marka živića Druže moj, večeras ću igrati za tebe!

Andrija Milošević skrhan zbog smrti marka živića Druže moj, večeras ću igrati za tebe!

Alo 14.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je posle borbe sa korona virusom u 49. godini. Od njega se na društvenim mrežama oprostio i njegov prijatelj Andrija Milošević. Foto: Alo! - Večeras ću igrati za tebe druže moj. I aplauza deo podelićeš sa Nešom, kao… »

Vesti dana »