Povezane vesti

Legenda Arsenala prokockao sve, pa hteo da se ubije, sada mu žena daje džeparac

Legenda Arsenala prokockao sve, pa hteo da se ubije, sada mu žena daje džeparac

Nova 15.10.2021
Legenda Arsenala i bivši reprezentativac Engleske Pol Merson otrio je kako je ostao bez novca koji je zaradio rokom karijere. On je otkrio da mu je kocka upropastila život u potpunosti i da je zbog toga spao na najniže grane. Merson je tokom karantina… »
Krah legendarnog engleskog fudbalera: "Hteo sam da se ubijem", žena mu danas daje džeparac

Krah legendarnog engleskog fudbalera: "Hteo sam da se ubijem", žena mu danas daje džeparac

Večernje novosti 14.10.2021
FOTO: EPA Merson je godinama imao problem sa kockom i klađenjem, a tokom pandemije korona virusa dok je bio u karantinu izgubio je sav novac koji je njegova porodica pripremila za kupovinu kuće. - Pomislio sam da želim da se ubijem. Kako sam to mogao… »
Dotakao dno! Slom čuvenog engleskog fudbalera: "Želeo sam da se ubijem, izneverio sam decu!" Danas mu žena daje džeparac -…

Dotakao dno! Slom čuvenog engleskog fudbalera: "Želeo sam da se ubijem, izneverio sam decu!" Danas mu žena daje džeparac -…

Sportal blic 14.10.2021
(53), legendarni engleski fudbaler, koji u svojim nogama ima 320 nastupa za Arsenal i 21 za reprezentaciju Engleske, priznao je da je na kocki izgubio sav novac koji je zaradio tokom karijere! Merson je godinama imao problem sa kockom i klađenjem, a… »

Vesti dana »