Povezane vesti

"Rekao sam sebi - živiću, ti si srećan čovek": Ovako je glumac nekada govorio o ženama i prijateljstvu - sve je…

"Rekao sam sebi - živiću, ti si srećan čovek": Ovako je glumac nekada govorio o ženama i prijateljstvu - sve je…

Večernje novosti 15.10.2021
Foto: Printskrin/Jutjub On je tokom svog gostovanja u jednoj emisiji oduševio sve svojim stavom o ženama, porodici, ali i svojom životnom filozofijom. - Žene su tri puta pametnija bića od nas, mudrija bića, istrajnija, ali ima samo jedan problem… »
"Jedna je majka, staviću je na spikerfon": Marko Živić je prekinuo emisiju da bi joj se javio, bila mu je najveći oslonac

"Jedna je majka, staviću je na spikerfon": Marko Živić je prekinuo emisiju da bi joj se javio, bila mu je najveći oslonac

Blic 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je juče u 49. godini života od posledica korona virusa. Pored sjajnih uloga, koje je odigrao, kako su kolege navele, Marka će pamtiti po njegovoj duši, a još uvek se prepričava jedno njegovo gostovanje u emisiji u kojem… »
Suze usred emisije zbog Marka Živića: Nisam spremna da mu kažem „zbogom“

Suze usred emisije zbog Marka Živića: Nisam spremna da mu kažem „zbogom“

Nova 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je juče, 14. oktobra, u 50. godini zbog posledica koronavirusa, a ova tragična vest pogodila je mnoge njegove kolege koji nisu mogli da sakriju emocije i suze govoreći o njemu. Milica Milša se uplakana uključila u… »
Sramota! Užasne teorije zavere o smrti Marka Živića: "Umro je pre 10 dana, nisu hteli odmah da objave"

Sramota! Užasne teorije zavere o smrti Marka Živića: "Umro je pre 10 dana, nisu hteli odmah da objave"

Blic 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je juče u 49. godini života od posledica korona virusa, a na Tviteru, što je u poslednje vreme postala praksa, kruže sramne teorije zavere, te se plasiraju neistine o tačnom datumu smrti ovog istaknutog umetnika. Na… »
Marko Živić - Svima odličan, samo za sebe poguban

Marko Živić - Svima odličan, samo za sebe poguban

Sputnik 15.10.2021
Marko je bio vrlo duhovit. Bio je jedan od onih ljudi koji je svima bio super osim sebi. Bio je divan, bio je komunikativan. Odličan glumac, kaže na vest o odlasku svog kolege Marka Živića glumac Miloš Timotijević. Odlazak filmskog, televizijskog… »
O ovom gestu Marka živića se i dalje priča: Glumac prekinuo emisiju i pozvao ženu koja mu je bila najveći oslonac

O ovom gestu Marka živića se i dalje priča: Glumac prekinuo emisiju i pozvao ženu koja mu je bila najveći oslonac

Kurir 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je u 49. godini života od posledica korona virusa u KBC "Dragiša Mišović". Brojne kolege i prijatelji i dalje u šoku i ne mogu da sakriju bol i tugu nakon vesti o njegovoj preranoj smrti. Pored maestralnih uloga, naveli… »
Teško mi je da govorim! Kolege na pomen imena Marka Živića zaplakale u emisiji, ne mogu da dođu sebi od ogromne tuge

Teško mi je da govorim! Kolege na pomen imena Marka Živića zaplakale u emisiji, ne mogu da dođu sebi od ogromne tuge

Alo 15.10.2021
Vest o preranoj smrti glumca potresla je celu Srbiju. Glumac Marko Živić preminuo je u 49. godini života od posledica korona virusa, a njegove kolege su se sa suzama u očima prisetile Živića. - "Ne igraj na Engleze" to je predstavlja kroz koju je… »
Korona mi rešeta srce! Branislav Lečić se oprostio od Marka Živića porukom koja kida dušu!

Korona mi rešeta srce! Branislav Lečić se oprostio od Marka Živića porukom koja kida dušu!

Mondo 15.10.2021
Lečić se emotivnom porukom oprostio od kolege. Lečić se emotivnom porukom oprostio od kolege. Marko Živić napustio nas je prerano, 14. oktobra, a preminuo je od posledica korona virusa. Poslednjih nekoliko dana bio je na respiratoru. Glumac je imao… »
“Mogu li da je pozovem, staviću je na spikerfon?” Marko Živić je prekinuo emisiju uživo da bi čuo glas one koju voli

“Mogu li da je pozovem, staviću je na spikerfon?” Marko Živić je prekinuo emisiju uživo da bi čuo glas one koju voli

Mondo 15.10.2021
Proslavljeni glumac bio je vrlo emotivna osoba i u svakom trenutku je brinuo o svojim bliskim ljudima. Proslavljeni glumac bio je vrlo emotivna osoba i u svakom trenutku je brinuo o svojim bliskim ljudima. Glumac Marko Živić izgubio je svoju životnu… »
Marko Živić o tome kako je sebe vratio sebi: Kada sam video oči patrijarha Pavla...

Marko Živić o tome kako je sebe vratio sebi: Kada sam video oči patrijarha Pavla...

Alo 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je danas od posledica kovid virusa, potvrđeno je u Beogradskom dramskom pozorištu. Neverica i tuga obuzela je svakoga do koga je vest o smrti glumca došla. Glumac je negovao svoju duhovnost tokom celog života. Priliku da… »
"Mačak, pa gde ode?" Glumci se opraštaju od Marka Živića, a slika sa Bjelom tera suze na oči

"Mačak, pa gde ode?" Glumci se opraštaju od Marka Živića, a slika sa Bjelom tera suze na oči

Blic 14.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je danas u 49. godini nakon teške borbe sa korona virusom, a glumci i svi oni koji su voleli i pratili njegov rad opraštaju se emotivnim porukama preko društvenih mreža. Među prvima se ogasio Stefan Radonjić koji je uz… »
Večeras ću igrati za tebe, moj druže : Andrija Milošević se potresnim rečima oprostio od Marka Živića

Večeras ću igrati za tebe, moj druže : Andrija Milošević se potresnim rečima oprostio od Marka Živića

Večernje novosti 14.10.2021
Foto: V. Danilov/printskrin - Večeras ću igrati ovu komediju za tebe, moj druže. I aplauza deo podelićeš sa Nešom, kao što smo nekad delili ruže. Podsetimo, glumac Marko Živić napustio nas je danas u 50. godini nakon teške borbe sa virusom… »
Nju je najviše voleo: Marko Živić u programu uživo telefonirao najbitnijoj ženi u svom životu

Nju je najviše voleo: Marko Živić u programu uživo telefonirao najbitnijoj ženi u svom životu

Večernje novosti 14.10.2021
Foto: V. Danilov Marko Živić je danas izgubio bitku sa virusom korona. Ostaće upamćen po mnogobrojnim ulogama u domaćim filmovima, ali i kao vrlo emotivan čovek. Marko Živić, Rade Ćosić i reditelj Marko Jovičić gostovali su u pomenutoj emisiji… »

Vesti dana »