Povezane vesti

Goran Dragojević progovorio o bračnoj krizi sina Dejana i snajke Dalile

Goran Dragojević progovorio o bračnoj krizi sina Dejana i snajke Dalile

Vesti online 15.10.2021
Goran Dragojević, otac učesnika “Zadruge” Dejana Dragojevića, prokomentarisao je turbulentan bračni odnos svog sina i snaje Dalile. Njihov brak je, naime, na staklenim nogama otkako je postala nerazdvojna sa Filipom Carom, o čemu bruje svi… »
Dalila u suzama priznala sve što je krila o braku sa dejanom: "Odvratno mi je, u problemu sam do guše"

Dalila u suzama priznala sve što je krila o braku sa dejanom: "Odvratno mi je, u problemu sam do guše"

Blic 15.10.2021
Dalila Dragojević i Dejan Dragojević trenutno u rijalitiju "Zadruga" imaju krizu u braku, a sada je zadrugarka u suzama priznala sve što joj stoji na duši. - Da li te iznenađuje to što Dejana brine šta će reći ljudi - pitao je Milošević. - Da… »
“U problemu sam do guše” Dalila kroz jecaje ogolila dušu Priznala istinu o braku sa Dejanom, ono što je krila iza osmeha

“U problemu sam do guše” Dalila kroz jecaje ogolila dušu Priznala istinu o braku sa Dejanom, ono što je krila iza osmeha

Mondo 15.10.2021
Dalila i Dejan Dragojević pred razvodom, a zadrugarka otkrila bolnu istinu. Dalila i Dejan Dragojević pred razvodom, a zadrugarka otkrila bolnu istinu Dalila i Dejan Dragojević našli su se pred teškim trenucima u rijalitiju. Njihov brak je ugrožen… »

Vesti dana »