Povezane vesti

Nadal hvalospevima obasipa Novaka: "Perfektan je!"

Nadal hvalospevima obasipa Novaka: "Perfektan je!"

Sportske.net 15.10.2021
Španski teniser Rafael Nadal osvrnio se u razgovoru za medije na izgubljeno polufinale Rolan garosa od Novaka Đokovića istakavši da je srpski igrač perfektan. Bio je to još jedan epski duel, ovog puta na Rafinom terenu, a Novak ga je posle velike… »
Šta mu bi?: Nadal nikada u životu nije pričao o Novaku na ovaj način – Španac nahvalio Noleta ‘za sve pare’!

Šta mu bi?: Nadal nikada u životu nije pričao o Novaku na ovaj način – Španac nahvalio Noleta ‘za sve pare’!

Hot sport 15.10.2021
Španac uputio niz komplimenata na račun srpskog asa. Rafael Nadal se već neko vreme muči sa povredama, a njegov povratak na teren očekuje se početkom naredne sezone. Španski teniser ističe da je Novak Đoković ‘savršen’, odnosno da nema… »
Nadal o Đokoviću: Savršen je, može da igra na svakoj podlozi...

Nadal o Đokoviću: Savršen je, može da igra na svakoj podlozi...

Mozzart sport 15.10.2021
„Bio je svežiji od mene u polufinalu Rolan Garosa, nemam zbog čega da se kajem“, poručio Rafa. Težak udarac zadao je Novak Đoković velikom rivalu Rafaelu Nadalu u polufinalu ovogodišnjeg Rolan Garosa. Pobedu na pariskoj šljaci protiv bika sa… »
Novak je savršen teniser, nema nijednu manu: Novi intervju Nadala sve šokirao, nikada ovako nije pričao o Đokoviću!

Novak je savršen teniser, nema nijednu manu: Novi intervju Nadala sve šokirao, nikada ovako nije pričao o Đokoviću!

Mondo 15.10.2021
"Bik sa Majorke" nije štedeo komplimente za najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića. "Bik sa Majorke" nije štedeo komplimente za najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića. Rafael Nadal čeka početak naredne sezone da se vrati na teren i nada… »
Nadal: Đoković nema slabosti, bio je pametniji od mene na RG

Nadal: Đoković nema slabosti, bio je pametniji od mene na RG

N1 Info 15.10.2021
Rafael Nadal kaže da je Novak Đoković zasluženo pobedio u polufinalu Rolan Garosa, ali da se nada da će sledeće godine vratiti trofej. Đoković je u polufinalu slavio u četiri seta, da bi potom dobio Stefanosa Cicipasa u finalu i postao prvi u… »

Vesti dana »