Povezane vesti

Marija petronijević se bori sa koronom u 9. Mesecu: Glumica otkrila svoje zdravstveno stanje - Mnoge trudnice pitaju da li sam…

Marija petronijević se bori sa koronom u 9. Mesecu: Glumica otkrila svoje zdravstveno stanje - Mnoge trudnice pitaju da li sam…

Večernje novosti 15.10.2021
Foto: Instagram Ona se oglasila na Fejsbuku i otkrila detalje svoje borbe i tom prilikom istakla da zahvaljujući vakcini ima vrlo blage simptome. - Što se tiče mog zdravstvenog stanja, stvari zasada stoje ovako: već pet dana sam bez temperature… »
Marija Petronijević otkrila detalje zdravstvenog stanja

Marija Petronijević otkrila detalje zdravstvenog stanja

Vesti online 15.10.2021
Nedavno je u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da je glumica Marija Petronijević u drugom stanju. Lepa umetnica nije želela da govori o privatnom životu i emotivnom izabraniku sa kojim čeka svoje prvo dete, ali je otkriveno da je u devetom… »
Marija Petronijević otkrila u kakvom je stanju pošto je trudna zaražena koronom

Marija Petronijević otkrila u kakvom je stanju pošto je trudna zaražena koronom

Nova 15.10.2021
Glumica Marija Petronijević otkrila je kakvo je njeno trenutno zdravstveno stanje s obzirom na to da je u devetom mesecu trudnoće zaražena korona virusom. Ona se oglasila na Fejsbuku i otkrila detalje svoje borbe i tom prilikom istakla da zahvaljujući… »

Vesti dana »