Povezane vesti
Umetnost: Benksijevo delo Ljubav je u kanti prodato za rekordnih 18,8 miliona evra
Danas 15.10.2021
Umetničko delo Benksija, koje se maltene samouništilo na prethodnoj aukciji, prodato je za rekordnih 18,8 miliona evra. Ljubav je u kanti (Love is in the Bin) zapravo je delo koje je preostalo od prethodnog Devojka sa balonom (Girl with Balloon), koje je… »
Izrezano Banksyjevo djelo prodano za 21,8 miliona eura
Al Jazeera 15.10.2021
Poslije desetominutnog nadmetanja devet ponuđača u sali i onih preko telefona, djelo je prodano po cijeni tri puta većoj od gornje procijenjene granice. Djelo tajnovitog britanskog uličnog umetnika Banksyja, koje se djelimično samouništilo neposredno… »
Benksijevo delo koje je senzacionalno završilo u fronclama prodato za rekordnu sumu: Za oštećenu sliku milioni
Blic 15.10.2021
Delo britanskog uličnog umetnika Benksija, koje je pre tri godine senzacionalno završilo "u froncalama", kada se aktivirao mehanizam za samouništenje pošto je slika izlicitirana, ponovo se juče našlo na aukciji, gde je dostiglo cenu od 18,6 miliona… »
Vesti dana »
Tužan prizor ispred bolnice u Čačku: Porodica, prijatelji i građani se okupili povodom smrti devojčice (4) traže i odgovore (foto, video)
Blic pre 25 minutajoš 37 povezanih
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
Beta pre 4 satijoš 44 povezane
Ubedljiva pobeda Crvene zvezde u Morači: Uspešan kraj prve faze ABA lige
Euronews pre 25 minutajoš 33 povezane
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1 kod Pionirskog parka
Insajder pre 7 satijoš 9 povezanih
Novi dug po starim bilansima: Januarski krediti veći za 15,2 odsto, sa otplatom najviše kasne preduzetnici
Biznis.rs pre 7 satijoš 30 povezanih



