Povezane vesti

Adel objavila povratnički singl – „Easy On Me“

Adel objavila povratnički singl – „Easy On Me“

N1 Info 15.10.2021
Britanska soul diva Adel (33) u petak je objavila povratnički singl "Easy On Me", u kojem sa svetom deli detalje o traumatičnih šest godina koje je pretrpela od zadnjeg objavljivanja ploče. U tom razdoblju je rekla da je imala „godinu teskobe“, u… »
„Easy On Me“, nova pesma Adel: Da li je povratnički singl pogodak ili promašaj

„Easy On Me“, nova pesma Adel: Da li je povratnički singl pogodak ili promašaj

BBC News 15.10.2021
Jedna od najvećih muzički zvezdi na svetu objavila je prvu pesmu posle šest godina, a uskoro stiže i album. Posle sporovozne propagandne kampanje, pojavilo se prvo novo Adelino muzičko delo posle šest godina. „Easy On Me", svedena i emotivna… »
"Svesno sam uništila život svog deteta da bih ja bila srećna" Pevačica je godinama krila ove stvari o suprugu i sinu (9)

"Svesno sam uništila život svog deteta da bih ja bila srećna" Pevačica je godinama krila ove stvari o suprugu i sinu (9)

Mondo 15.10.2021
Svetski poznata pevačica prvi put otvara najbolnije teme. Svetski poznata pevačica prvi put otvara najbolnije teme. Britanska muzička senzacija, Adel, najavila je da njen četvrti album koji nosi naziv "30" izlazi 19. novembra posle 6 godina pauze. Ona… »
Adel konačno objavila novu pesmu, deset miliona pregleda za samo šest sati

Adel konačno objavila novu pesmu, deset miliona pregleda za samo šest sati

RTS 15.10.2021
Adel je konačno objavila dugoočekivani novi singl i spot za numeru Easy on Me. Za samo šest sati od postavljanja na Jutjub, video je zabeležio više od deset miliona pregleda. Adel je konačno objavila dugoočekivani novi singl i spot za numeru Easy… »
Adel objavila prvi singl: Poslušajte pesmu koju je posvetila sinu i bivšem mužu

Adel objavila prvi singl: Poslušajte pesmu koju je posvetila sinu i bivšem mužu

Nova 15.10.2021
Adel je konačno objavila prvi singl "Easy on Me", s novog, dugoočekivanog albuma, posle šest godina pauze, a koji je u roku od osam sati od objavljivanja preslušan više od 8 miliona puta. Nakon šest godina pauze Adel će predstaviti novi, četvrti… »

Vesti dana »