Povezane vesti

Mali uručio ključeve stana Stanici Smiljković

Mali uručio ključeve stana Stanici Smiljković

RTV 15.10.2021
BEOGRAD - Ministar finasija Siniša Mali danas je ključeve dvoiposobnog stana, u naselju Zemunske kapije, uručio Stanici Smiljković iz Sremčice, dobitnici četvrtog kruga jesenjeg izvlačenja nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". "Presrećna sam… »
Uzmi račun i pobedi: Ministar Mali potpisao ugovor sa srećnim dobitnicima stana (foto)

Uzmi račun i pobedi: Ministar Mali potpisao ugovor sa srećnim dobitnicima stana (foto)

Večernje novosti 15.10.2021
Foto: Instagram - Čestitam porodici Smiljković iz Sremčice, koja je srećni dobitnik stana u naselju „Zemunske kapije”, u okviru nagradne igre „Uzmi račun i pobedi”. Želim vam puno lepih trenutaka u novom stanu, ali i da nastavite da uzimate… »
Stanica iz Sremčice potpisala ugovor zajedno sa ministrom malim: Osvojila stan u Zemunskim kapijama! Srećna sam verujem u ovu…

Stanica iz Sremčice potpisala ugovor zajedno sa ministrom malim: Osvojila stan u Zemunskim kapijama! Srećna sam verujem u ovu…

Kurir 15.10.2021
Ministar finansija Siniša Mali potpisao je danas sa pomoćnicom direktora u Republičkoj direkciji za imovinu Aleksandrom Gavrilović i dobitnicom stana Stanicom Smiljković iz beogradskog naselja Sremčica, ugovor o dodeli dvoiposobnog stana u naselju… »

Vesti dana »