Povezane vesti

"Pozdravi svetu i bilju, zagrli čilija. Ako treba da se popravi klupa, tata je tamo" Bivša žena se oprostila od Živića

"Pozdravi svetu i bilju, zagrli čilija. Ako treba da se popravi klupa, tata je tamo" Bivša žena se oprostila od Živića

Mondo 15.10.2021
Nataša je jedva smogla snage da se oprosti od bivšeg muža i velikog prijatelja. Nataša je jedva smogla snage da se oprosti od bivšeg muža i velikog prijatelja. Voditeljka Nataša Pavlović, bivša supruga prerano preminulog glumca Marka Živića… »
(Foto) oglasila se bivša supruga marka živića: "Tamnu stranu sveta farbao si u najdrečavije boje"

(Foto) oglasila se bivša supruga marka živića: "Tamnu stranu sveta farbao si u najdrečavije boje"

Blic 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je juče u 49. godini života od posledica korona virusa. Na svom Instagram profilu oglasila njegova bivša supruga, Nataša Pavlović, dirljivom porukom, te postavila i Markove privatne fotografije. - Htela sam neke ozbiljne… »
I moj tata ti je tamo Nataša se porukom oprostila od Marka Živića, svi su se slomili!

I moj tata ti je tamo Nataša se porukom oprostila od Marka Živića, svi su se slomili!

Alo 15.10.2021
Nataša Pavlović juče je upravo od novinara dnevnog lista Alo! saznala za smrt Marka Živića, svog bivšeg supruga, koji je u 49. godini izgubio bitku s koronom. Ona juče nije bila u mogućnosti da kaže neštio više o njemu, ali je danas odlučila… »
Nataša Pavlović oprostila se dirljivom porukom od bivšeg supruga Marka Živića (FOTO)

Nataša Pavlović oprostila se dirljivom porukom od bivšeg supruga Marka Živića (FOTO)

Vesti online 15.10.2021
Glumac Marko Živić preminuo je u 50. godini posle višenedeljne borbe sa koronavirusom. Članove porodice i njegove kolege ova vest je veoma potresla s obzirom na to da su svi gajili nadu i verovali da će se uspešno oporaviti, a sada se većina njih… »
Nataša Pavlović slomljena nakon smrti bivšeg muža: Njene reči će rasplakati mnoge, a evo kako se oprostila od Marka…

Nataša Pavlović slomljena nakon smrti bivšeg muža: Njene reči će rasplakati mnoge, a evo kako se oprostila od Marka…

Kurir 15.10.2021
Marko Živić je četiri godine bio u braku sa Natašom Pavlović, a i nakon razvoda par je ostao u dobrim odnosima. Voditeljka se putem instagrama oprostila od bivšeg supruga. "Htela sam neke ozbiljne da stavim, ali ti si izabrao ove. Kada bi i sam… »
Prva objava bivše supruge Marka Živića nakon njegove smrti FOTO

Prva objava bivše supruge Marka Živića nakon njegove smrti FOTO

Nova 15.10.2021
Voditeljka Nataša Pavlović emotivnom objavom na Instagramu se oprostila od bivšeg supruga, glumaca Marka Živića , koji je preminuo juče, 14. oktobra, u 50. godini. Nataša je na svom Insagram profilu objavila nekoliko Markovih fotografija, njihove… »
Bivša žena se oprostila od marka živića emotivnim rečima: "Tamnu i tešku stranu sveta farbao si u najdrečavije boje"…

Bivša žena se oprostila od marka živića emotivnim rečima: "Tamnu i tešku stranu sveta farbao si u najdrečavije boje"…

Večernje novosti 15.10.2021
Foto: Printskrin/Instagram - Htela sam neke ozbiljne da stavim, ali ti si izabrao ove. Kada bi i sam osmeh odlučio da se povuče, ti si ga terao da radi prekovremeno. A post shared by Nataša Pavlović (@prakticnazena_) ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU… »

Vesti dana »