Povezane vesti
Mojsilović: Hil će striktno sprovoditi politiku Vašingtona – kao tvrd pregovarač
N1 Info 15.10.2021
Novinarka portala N1 Julijana Mojsilović, koja je u vreme kada je krajem devedesetih novi američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil bio specijalni izaslanik Bele kuće za Kosovo bila dopisnica agencije Rojters i često komunicirala sa njim, misli da će on… »
Mojsilović: Hil će striktno sprovoditi politiku Vašingtona kao tvrd pregovarač
Nova 15.10.2021
Novinarka N1 Julijana Mojsilović, koja je u vreme kada je krajem devedesetih novi američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil bio specijalni izaslanik Bele kuće za Kosovo bila dopisnica agencije Rojters i često komunicirala sa njim, misli da će on biti… »
Vesti dana »
Paunović: Vlast da donese zakon kojim se poništavaju Mrdićevi zakoni i sve pravne posledice
Beta pre 8 satijoš 39 povezanih
Preokret na Bliskom istoku! Počele ozbiljne pretnje Evropi, Bela kuća tvrdi: "Iran traži sastanak oči u oči", delegacije stigle u Pakistan
Blic pre 40 minutajoš 71 povezana
Slučaj "Banjska" - Spasojeviću i Toliću doživotni zatvor, Maksimoviću 30 godina
RTS pre 4 satijoš 68 povezanih
RZS: U prva tri meseca 2026. rođeno 495 beba više nego u istom periodu lani, dok je broj umrlih u padu
Newsmax Balkans pre 8 satijoš 29 povezanih
Šokantne pretnje iz Vašingtona: Tramp povlači opasne poteze protiv dve evropske sile zbog Irana
Blic pre 2 satajoš 36 povezanih


