Povezane vesti

"Zovu me da dođem u zvezdu,: Ali..." Rikardo Gomeš otkrio da se fotografiše sa Zvezdinim navijačima koji mu poručuju samo…

"Zovu me da dođem u zvezdu,: Ali..." Rikardo Gomeš otkrio da se fotografiše sa Zvezdinim navijačima koji mu poručuju samo…

Sportal blic 16.10.2021
Ako je neko zaslužan, pored celog tima naravno, za uspeh crno-belih u novoj sezoni, onda je to napadač , koji je već sada na koti - 17, kada je reč o postignutim golovima u svim takmičenjima, To je zaista fenomenalan podatak, jer je pre tri godine za… »
‘Lako je kad su oni pored mene’: Rikardo konstantno ‘rešeta’ protivničke mreže, evo zbog čega mu to ide tako lako!

‘Lako je kad su oni pored mene’: Rikardo konstantno ‘rešeta’ protivničke mreže, evo zbog čega mu to ide tako lako!

Hot sport 16.10.2021
Ne treba mnogo trošiti reči o kakvom fudbaleru se zapravo radi. Od kako je drugi put u karijeri obukao dres Partizana, Rikardo Gomeš je na 20 nastupa za crno-bele postigao 17 pogodaka. On je jedan od igrača koji vuče ‘parni valjak’ napred, pa je… »
Rikardo Gomeš: Lako je davati golove kad igram sa Nathom, Markovićem, Jovićem...

Rikardo Gomeš: Lako je davati golove kad igram sa Nathom, Markovićem, Jovićem...

Mozzart sport 16.10.2021
„Zvezdini navijači me poštuju i to je lepo, ali Partizanu pripadam srcu“, kaže prvi strelac Superlige. Kakve je standarde postavio Rikardo Gomeš najbolje se može shvatiti na osnovu pojedinih komentara u poslednje vreme. Dao je „samo“ jedan… »
Skromni Rikardo o lakoći postizanja golova, šta kaže na pozive da pređe u Zvezdu?

Skromni Rikardo o lakoći postizanja golova, šta kaže na pozive da pređe u Zvezdu?

Sportske.net 16.10.2021
Momak sa Zelenortskih ostrva se u intervjuu za Večernje novosti osvrnuo na svoja izdanja nesebično ističući svoje saigrače. "Nisam ni sanjao da ću postići ovoliko golova. Uvek sam srećan kad zatresem mrežu, ali ako imam šansu da asistiram, to i… »

Vesti dana »