Povezane vesti

Dodik ponovo osporio legalitet Tužilaštva i Suda BiH

Dodik ponovo osporio legalitet Tužilaštva i Suda BiH

Novi magazin 16.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je ponovio da su Tužilaštvo i Sud BiH neustavne institucije, reagujući na vest da je Tužilaštvo BiH zatražilo formiranje predmeta zbog Dodikovih poslednjih izjava i najava koje, kako je ocenjeno… »
Tužioci zatražili formiranje predmeta protiv Dodika

Tužioci zatražili formiranje predmeta protiv Dodika

Al Jazeera 16.10.2021
Komentirajući zahtjev tužioca Džermina Pašića, Milorad Dodik je rekao da državni tužioci i sudije rade u neustavnim institucijama. U Tužilaštvu Bosne i Hercegovine zatraženo je hitno formiranje predmeta protiv člana Predsedništva BiH Milorada… »
Tužno je ako ja moram da ih podsećam!

Tužno je ako ja moram da ih podsećam!

Alo 16.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nije trebalo da tužioci Tužilaštva BiH čekaju stavove Predsedništva SDA da bi pokretali istrage protiv njega. Upitan da prokomentariše inicijativu tužioca Džermina Pašića za hitnim… »
Dodik o inicijativi Tužilaštva BiH da formira predmet

Dodik o inicijativi Tužilaštva BiH da formira predmet

RTV 16.10.2021
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nije trebalo da tužioci Tužilaštva BiH čekaju stavove Predsedništva SDA da bi pokretali istrage protiv njega. Upitan da prokomentariše inicijativu tužioca Džermina Pašića za… »
Dodik upitao tužioce: U kom članu Ustava BiH su institucije u kojima rade

Dodik upitao tužioce: U kom članu Ustava BiH su institucije u kojima rade

Sputnik 16.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da tužioci Tužilaštva BiH nisu trebali čekati stavove Predsedništva SDA da bi pokretali istrage protiv njega. Upitan da prokomentariše inicijativu tužioca Džermina Pašića za hitnim… »
Tužilac BiH traži formiranje predmeta protiv Dodika

Tužilac BiH traži formiranje predmeta protiv Dodika

N1 Info 16.10.2021
Tužilac Tužilaštva BiH Džermin Pašić inicirao je hitno formiranje predmeta zbog medijskih istupa člana Predsedništva BiH Milorada Dodika u kojima iskazuje pretnje teritorijalnom integritetu i najvišim institucijama BiH. Dodik na ovu inicijativu… »
Novi udar na Dodika: Zatraženo hitno formiranje predmeta u Tužilaštvu BiH

Novi udar na Dodika: Zatraženo hitno formiranje predmeta u Tužilaštvu BiH

Sputnik 16.10.2021
U Tužilaštvu Bosne i Hercegovine zatraženo je hitno formiranje predmeta zbog medijskih istupa člana Predsedništva BiH Milorada Dodika „u kojima iskazuje pretnje teritorijalnom integritetu i najvišim institucijama BiH“. Ovo je za portal Kliks… »
Dodik: Tužioci nisu trebali čekati stavove Predsedništva SDA da bi pokretali istrage protiv mene

Dodik: Tužioci nisu trebali čekati stavove Predsedništva SDA da bi pokretali istrage protiv mene

Blic 16.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da tužioci Tužilaštva BiH nisu trebali čekati stavove Predsedništva SDA da bi pokretali istrage protiv njega. Upitan da prokomentariše inicijativu tužioca Džermina Pašića za hitnim… »

Vesti dana »