Povezane vesti

Timoti Les: Drama na Kosovu kreće ka dugoočekivanom trenutku istine

Timoti Les: Drama na Kosovu kreće ka dugoočekivanom trenutku istine

Danas 16.10.2021
Najnovija eskalacija tenzija predstavlja još jedan znak da prištinske vlasti ne žele nikakav dogovor sa Beogradom putem Briselskog dijaloga, već da upotrebom sile, naročito uoči lokalnih izbora, nastoje da zastraše Srbe koji žive na severu Kosova… »
Srpska vojska će ući na Sever Kosova: Predviđanja analitičara sa Kembridža

Srpska vojska će ući na Sever Kosova: Predviđanja analitičara sa Kembridža

Pravda 16.10.2021
Moj je osećaj je da se dvodecenijska drama na Kosovu kreće ka svom dugoočekivanom trenutku istine, smatra saradnik Demostata sa Univerziteta Kembridž, Timoti Les, koji ne isključuje ni mogućnost da će i snage kosovskih Albanaca, ali vojska Srbije… »
Les: Konačni rasplet na Kosovu biće razmena teritorija između dveju strana

Les: Konačni rasplet na Kosovu biće razmena teritorija između dveju strana

N1 Info 16.10.2021
Moj je osećaj je da se dvodecenijska drama na Kosovu kreće ka svom dugoočekivanom trenutku istine, smatra saradnik Demostata sa Univerziteta Kembridž, Timoti Les, koji ne isključuje ni mogućnost da će i snage kosovskih Albanaca, ali vojska Srbije… »
Les: Konačan rasplet na Kosovu biće razmena teritorija

Les: Konačan rasplet na Kosovu biće razmena teritorija

Vesti online 16.10.2021
Moj je osećaj je da se dvodecenijska drama na Kosovu kreće ka svom dugoočekivanom trenutku istine, smatra saradnik Demostata sa Univerziteta Kembridž, Timoti Les, koji ne isključuje ni mogućnost da će i snage kosovskih Albanaca, ali vojska Srbije… »
„Konačni rasplet na Kosovu biće razmena teritorija između dveju strana“

„Konačni rasplet na Kosovu biće razmena teritorija između dveju strana“

Nova 16.10.2021
Moj je osećaj je da se dvodecenijska drama na Kosovu kreće ka svom dugoočekivanom trenutku istine, smatra saradnik Demostata sa Univerziteta Kembridž, Timoti Les, koji ne isključuje ni mogućnost da će i snage kosovskih Albanaca, ali vojska Srbije… »

Vesti dana »