Povezane vesti

Vučić: U obnovu Zemunske gimnazije država uložila 4,5 miliona evra

Vučić: U obnovu Zemunske gimnazije država uložila 4,5 miliona evra

Danas 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u obnovu Zemunske gimnazije država Srbija uložila 4,5 miliona evra i dodao da je samo u dve ili tri škole uloženo više. Vučić, koji je završio tu gimnaziju, rekao je novinarima prilikom… »
Dirljiv susret predsednika Srbije s nekadašnjom razrednom: Legendarna profesorka, stroga, ali veoma pravična foto

Dirljiv susret predsednika Srbije s nekadašnjom razrednom: Legendarna profesorka, stroga, ali veoma pravična foto

Kurir 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Zemunsku gimnaziju, a dočekala ga i njegova nekadašnja razredna, Irina Galkina. View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) - Stroga, pravična i pre svega… »
Vučić ušao u svoju nekadašnju učionicu Sećanja su navirala, a onda je pomenuo profesorku ruskog: Ona uđe i izdiktira 20…

Vučić ušao u svoju nekadašnju učionicu Sećanja su navirala, a onda je pomenuo profesorku ruskog: Ona uđe i izdiktira 20…

Alo 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije - Velike Realke. Predsednik je prilikom obilaska izjavio - Izgleda lepše nego u moje vreme! On je dodao da škola mnogo bolje izgleda i da mu nije žao što je toliko… »
Predsednik Srbije obišao zemunsku gimnaziju: Izgleda lepše nego u moje vreme, fenomenalno je! U radove uloženo 4,5 miliona…

Predsednik Srbije obišao zemunsku gimnaziju: Izgleda lepše nego u moje vreme, fenomenalno je! U radove uloženo 4,5 miliona…

Kurir 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije, a istakao je da škola sada izgleda fenomenalno kao i da je u radove uloženo 4,5 miliona evra. Zemunska gimnazija je najmodernija srednja škola. - Želim da se… »
U obnovu škola uloženo 22,7 milijardi dinara

U obnovu škola uloženo 22,7 milijardi dinara

Nova 17.10.2021
U proteklih nekoliko godina država je uložila 22,7 milijardi dinara, odnosno 200 miliona evra u obnovu škola u Srbiji, istakao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon obilaska Zemunske gimnazije, čiji je bio nekada đak. U obraćanju… »
Predsednik Srbije u zemunskoj gimnaziji Vučić: Izgleda mnogo lepše nego u moje vreme, želim da se deca osećaju kao kod…

Predsednik Srbije u zemunskoj gimnaziji Vučić: Izgleda mnogo lepše nego u moje vreme, želim da se deca osećaju kao kod…

Alo 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije - Velike Realke. Vučića su ispred škole dočekali njegova nekadašnja razredna, profesorka ruskog jezika Irina Galkina, kojoj je predsednik doneo buket cveća… »
Vučić podsetio na ulaganja u Srbiji obnovljeno 180 škola!

Vučić podsetio na ulaganja u Srbiji obnovljeno 180 škola!

Alo 17.10.2021
U proteklih nekoliko godina država je uložila 22,7 milijardi dinara, odnosno 200 miliona evra u obnovu škola u Srbiji, istakao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon obilaska Zemunske gimnazije, čiji je bio nekada đak. U obraćanju… »
Vučić posetio Zemunsku gimnaziju na godišnjicu osnivanja

Vučić posetio Zemunsku gimnaziju na godišnjicu osnivanja

Blic 17.10.2021
Predsednik Aleksandar Vučić posetio je danas, povodom dana škole, Zemunsku gimnaziju, osnovanu 1858. godine, a koja je posle obimne rekonstrukcije postala jedna od najmodernijih škola u Srbiji i regionu. U Zemunskoj gimnaziji, jednoj od dve najstarije… »
"Izgleda lepše nego u moje vreme": Predsednik Vučić obišao rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije (foto/video)

"Izgleda lepše nego u moje vreme": Predsednik Vučić obišao rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije (foto/video)

Večernje novosti 17.10.2021
Foto: Novosti Vučić će zgradu Zemunske gimnazije obići u 9 časova, saopštila je služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Izgleda lepše nego u moje vreme - rekao je predsednik. Vučić je rekao da je u rekonstrukciju ukupno uloženo… »
Dirljiv susret: Predsednika Vučića u Zemunskoj gimnaziji dočekala njegova razredna (foto)

Dirljiv susret: Predsednika Vučića u Zemunskoj gimnaziji dočekala njegova razredna (foto)

Večernje novosti 17.10.2021
Foto: Instagram - Stroga, pravična i pre svega predivna - moja razredna iz Zemunske gimnazije, profesorka Irina Galkina - napisao je predsednik na svom Instagram profilu. A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic) - Legendarna profesorka - poručio… »
Srbija ulaže u svoju budućnost i obrazovanje: Vučić danas obilazi rekonstruisanu Zemunsku gimnaziju

Srbija ulaže u svoju budućnost i obrazovanje: Vučić danas obilazi rekonstruisanu Zemunsku gimnaziju

Srbija danas 17.10.2021
Vučić će zgradu Zemunske gimnazije obići u 9 časova, saopštila je služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će danas rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije - Velike Realke. Vučić će… »

Vesti dana »