Povezane vesti

Premeštaj Milenkovića – da li je u pitanju poruka policajcima

Premeštaj Milenkovića – da li je u pitanju poruka policajcima

N1 Info 17.10.2021
Afera Jovanjica ponovo je u žiži javnosti nakon pisanja medija da će načelnik odeljenja za borbu protiv narkotika Slobodan Milenković koji je aferu otkrio biti premešten na mesto inspektora u Odeljenju za ratne zločine. Milenkovićev pravni… »
Vučić: Nije moj posao da znam da li je inspektor policije Milenković premešten

Vučić: Nije moj posao da znam da li je inspektor policije Milenković premešten

Danas 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne zna ništa o službenom premeštaju načelnika Odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije Slobodana Milenkovića, jednog od zaslužnih za otkrivanje uzgoja marihuane na plantaži… »
Tomanović: Smena Milenkovića bi bila ponižavanje zakona i institucija Srbije

Tomanović: Smena Milenkovića bi bila ponižavanje zakona i institucija Srbije

Danas 17.10.2021
Pravni zastupnik načelnika Odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije Slobodana Milenkovića, advokat Zdenko Tomanović ocenio je da bi Milenkovićeva smena sa te funkcije, kao jednog od zaslužnih za otkrivanje uzgoja marihuane na plantaži… »
Tomanović: Smena Milenkovića bila bi osveta za hrabrost da se primene zakoni

Tomanović: Smena Milenkovića bila bi osveta za hrabrost da se primene zakoni

N1 Info 17.10.2021
Dokazi koje otkriva načelnik Slobodan Milenković i njegov tim boraca protiv droge, postali su politička smetnja i zato bi, njegovo smenjivanje, kako se najavljuje, bilo ponižavanje zakona i institucija naše države, navodi pravni zastupnik načelnika… »
Vučić: Sa inspektorom Milenkovićem su me upoznali Hrkalović i Stefanović

Vučić: Sa inspektorom Milenkovićem su me upoznali Hrkalović i Stefanović

Nova 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne zna ništa o službenom premeštaju načelnika Odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije Slobodana Milenkovića, jednog od zaslužnih za otkrivanje uzgoja marihuane na plantaži "Jovanjica" i… »
Vučić: Sa Milenkovićem me upoznali Hrkalović i Stefanović, ne znam ni šta radi

Vučić: Sa Milenkovićem me upoznali Hrkalović i Stefanović, ne znam ni šta radi

N1 Info 17.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne zna ništa o službenom premeštaju načelnika Odeljenja za borbu protiv droga beogradske policije Slobodana Milenkovića, jednog od zaslužnih za otkrivanje uzgoja marihuane na plantaži "Jovanjica" i… »
Vučić: Neće odlučivati partije i mediji ko šta da radi u MUP

Vučić: Neće odlučivati partije i mediji ko šta da radi u MUP

RTV 17.10.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da neće odlučivati ni partija na vlasti, ni opozicione, a ni mediji ko će šta da radi u MUP i BIA. Vučić je na pitane oko informacije da se načelnik Odeljenja za suzbijanje narkotika… »
Advokat Sente Milenkovića: Smena je kazna za hrabrost u Jovanjici

Advokat Sente Milenkovića: Smena je kazna za hrabrost u Jovanjici

Nova 17.10.2021
“Dokazi koje otkriva načelnik Milenković i njegov tim boraca protiv droge, postali su politička smetnja i zato bi, njegovo smenjivanje,kako se najvaljuje, bilo ponižavanje zakona i institucija naše države”, navodi pravni zastupnik načelnika… »

Vesti dana »