Povezane vesti

Vučić obišao rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije "Mnogo sam srećan, lepša je nego u moje vreme" (foto/video)

Vučić obišao rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije "Mnogo sam srećan, lepša je nego u moje vreme" (foto/video)

Srbija danas 17.10.2021
Modernizacija i rekonstrukcija školstva u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je rekonstruisanu zgradu Zemunske gimnazije - Velike Realke. Vučić je u obizak Zemunske gimnazije stigao u 9 časova, kako je i saopštila služba za… »
Zukorlić najavio izgradnju moderne škole u Sjenici

Zukorlić najavio izgradnju moderne škole u Sjenici

Sandžak press 17.10.2021
Predsjednik Stranke pravde i pomirenja akademik Muamer Zukorlić danas je putem društvene mreže Facebook najavio izgradnju moderne osnovne škole u Sjenici. Zukorlić je uz fotografije projekta izgleda škole napisao: “U Sjenici nova osnovna škola za… »
Vučić potvrdio – Na zahtjev SPP-a nove škole u Novom Pazaru i Sjenici

Vučić potvrdio – Na zahtjev SPP-a nove škole u Novom Pazaru i Sjenici

Sandžak press 17.10.2021
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić kazao da je u posljednjih nekoliko godina uloženo je 200 miliona eura u obnovu škola u Srbiji, a kako je dodao na redu su škole u Novom Pazaru i Sjenici. Po jedna osnovna škola u Novom Pazaru i Sjenici bit će… »
Vučić: Uloženo 200 miliona evra u obnovu škola! Na redu su ulaganja u Novi Pazar i Sjenicu

Vučić: Uloženo 200 miliona evra u obnovu škola! Na redu su ulaganja u Novi Pazar i Sjenicu

IndeksOnline 17.10.2021
NOVI PAZAR – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u obnovu Zemunske gimnazije država Srbija uložila 4,5 miliona evra i dodao da je samo u dve ili tri škole uloženo više. Vučić, koji je završio tu gimnaziju, rekao je… »
U obnovu škola uloženo 22,7 milijardi dinara

U obnovu škola uloženo 22,7 milijardi dinara

IndeksOnline 17.10.2021
BEOGRAD – U proteklih nekoliko godina država je uložila 22,7 milijardi dinara, odnosno 200 miliona evra u obnovu škola u Srbiji, istakao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon obilaska Zemunske gimnazije, čiji je bio nekada đak. U… »
Dirljiv susret Vučića sa razrednom u Zemunskoj gimnaziji: Uručio joj cveće

Dirljiv susret Vučića sa razrednom u Zemunskoj gimnaziji: Uručio joj cveće

Telegraf 17.10.2021
Država Srbiju je uložila nešto više od 4,5 miliona evra u rekonstrukciju Zemunske gimnazije * Gimnazija u Zemunu je jedna od dve najstarije u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas, povodom dana škole, Zemunsku gimnaziju… »

Vesti dana »