Povezane vesti

Opasna svađa Cece i Milija u Zvezdama Granda, u sve su upleli pokojnu Marinu i Vesnu Zmijanac!

Opasna svađa Cece i Milija u Zvezdama Granda, u sve su upleli pokojnu Marinu i Vesnu Zmijanac!

Vesti online 17.10.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i muzički direktor Aleksandar Milić Mili posvađali su se u “Zvezdama Granda”. Oni su se raspravljali oko toga ko je koga stvorio na javnoj sceni. – Stvorila sam te! Bio si klasičan anonimus! Marina je rekla… »
Bio si anonimus dok nisi počeo da radiš sa mnom: Ceca i Mili u žestokom klinču - "Uzmi, navikla sam da te častim"

Bio si anonimus dok nisi počeo da radiš sa mnom: Ceca i Mili u žestokom klinču - "Uzmi, navikla sam da te častim"

Mondo 17.10.2021
Ceca i Mili se sukobili oko kandidata. Ceca i Mili se sukobili oko kandidata U poslednjoj emisiji muzičkog takmičenja Zvezde Granda došlo je do žestokih prepirki. Prvo su članovi žirija napali Viki Miljković tražili da pokaže diplomu, nakon čega… »
Ceca i Mili u nikad većem klinču, pale ozbiljne prozivke, a Popović lupio šakom o sto:" Pre Cece si imao tanke hitove"…

Ceca i Mili u nikad većem klinču, pale ozbiljne prozivke, a Popović lupio šakom o sto:" Pre Cece si imao tanke hitove"…

Blic 17.10.2021
U žiriju "Zvezda Granda" atmosfera je i dalje uzavrela, ni ova emisija nije mogla da prođe bez rasprave Milija i Cece, priključio im se i Saša Popović, a ovog puta bili su u klinču oko kandidata. Nakon što je videla kandidata, pevačica se… »

Vesti dana »