Povezane vesti
Jeremić: Srbija nije na evropskom putu
Danas 17.10.2021
Srbija definitivno nije na evropskom putu i zato „prvi korak ka promeni odnosa Evrope prema ovom delu sveta mora da dođe od nas samih“, izjavio je u intervjuu FoNetu predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i upozorio da u regionu stvari mogu da se otmu… »
Vuk Jeremić: Uz želju za promenama opoziciji je potrebna i pamet
Nova 17.10.2021
„Opoziciji je, uz želju za promenama, potrebna i pamet da znamo šta nam je činiti, a ujedinjenje je jedno od tih stvari. I da posle toga, uz dobru organizaciju, ukoliko budemo izlazili na izbore, postignemo određeni rezultat koji će biti značajan i koji… »
Jeremić: Ako opozicija ostvari rezultat na izborima, Vučić to neće moći da svari
N1 Info 17.10.2021
Srbija definitivno nije na evropskom putu i zato "prvi korak ka promeni odnosa Evrope prema ovom delu sveta mora da dođe od nas samih“, izjavio je predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić i upozorio da u regionu stvari mogu da se otmu kontroli, "jer… »
Vesti dana »
Tramp proglasio Ormuski moreuz teritorijom SAD, Pezeškijan brani sporazum
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 23 povezane
Revanš Srbije i Francuske - domaćini pojačani u Orleanu (18.50, RTS 2)
RTS pre 5 satijoš 25 povezanih
Težak incident kod Bileće: Automobilom uleteo među publiku na konjskim trkama, ima povređenih
Dnevnik pre 4 satijoš 14 povezanih





