Povezane vesti

Zlatiborski okrug: 153 slučaja zaraze korona virusom

Zlatiborski okrug: 153 slučaja zaraze korona virusom

Zoom UE 17.10.2021
ZLATIBORSKI OKRUG – Prema najnovijim podacima „Zavoda za javno zdravlje Užice“ na području Okruga registrovano je 153 slučaja zaraze korona virusom. Ukupan broj zaraženih lica od početka epidemije u ovom području je 45 295. U Užicu je 49… »
Najnoviji podaci o korona virusu na Zapadnom Balkanu

Najnoviji podaci o korona virusu na Zapadnom Balkanu

Slobodna Evropa 17.10.2021
U prethodna 24 časa u Srbiji su od posljedica infekcije virusom korona preminule 53 osobe pa je ukupan broj smrtnih slučajeva od početka epidemije povećan na 9.105, saopšteno je danas (17. oktobar) na zvaničnom sajtu Ministarstva zdravlja. Prema… »
U Srbiji od korone umrla još 53 pacijenta! Najviše novozaraženih u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Čačku

U Srbiji od korone umrla još 53 pacijenta! Najviše novozaraženih u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Čačku

Sandžak haber 17.10.2021
BEOGRAD – U Srbiji je od poslednjeg preseka potvrđeno 5.077 novih slučajeva korona vorusa od 15.437 testiranih uzoraka. Od COVID-19 preminule su još 53 osobe. Na respiratorima je 275 kovid pacijenata. Najviše novozaraženih registrovano je u… »
Koronom zaražen svaki treći testirani

Koronom zaražen svaki treći testirani

Nova 17.10.2021
U Srbiji je u poslednja 24 sata evidentirano još 5.077 pozitivnih na koronavirus, a preminula su još 53 pacijenta. Testirano je 15.437 građana, a na respiratorima je 275 pacijenata. U Srbiji je juče evidentirana još 6.051 osoba pozitivna na… »
U Srbiji od korone umrla još 53 pacijenta! Najviše novozaraženih u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Čačku

U Srbiji od korone umrla još 53 pacijenta! Najviše novozaraženih u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Čačku

IndeksOnline 17.10.2021
BEOGRAD – U Srbiji je od poslednjeg preseka potvrđeno 5.077 novih slučajeva korona vorusa od 15.437 testiranih uzoraka. Od COVID-19 preminule su još 53 osobe. Na respiratorima je 275 kovid pacijenata. Najviše novozaraženih registrovano je u… »
"Treba vam potvrda, ali, mislim, niko neće da vam je izda": Kako su trudnu Jovanu prošetali na 4 vakcinalna punkta, da bi joj…

"Treba vam potvrda, ali, mislim, niko neće da vam je izda": Kako su trudnu Jovanu prošetali na 4 vakcinalna punkta, da bi joj…

Blic 17.10.2021
Trudnica u osmom mesecu trudnoće Jovana Cvetković Lazić, koju su na četiri vakcinalna punkta odbili da vakcinišu, sa obrazloženjem da joj treba izveštaj ginekologa u kojem on navodi da sme da primi vakcinu, uspela je da se vakciniše iz petog… »
Trudnica u osmom mesecu za N1: Na četiri vakcinalna punkta su me odbili

Trudnica u osmom mesecu za N1: Na četiri vakcinalna punkta su me odbili

N1 Info 17.10.2021
Trudnica u osmom mesecu trudnoće Jovana Cvetković Lazić, koju su na četiri vakcinalna punkta odbili da vakcinišu, sa obrazloženjem da joj treba izveštaj ginekologa u kojem on navodi da sme da primi vakcinu, uspela je da se vakciniše iz petog… »
Trudnica u osmom mesecu za N1: Na četiri vakcinalna punkta su me odbili

Trudnica u osmom mesecu za N1: Na četiri vakcinalna punkta su me odbili

Nova 17.10.2021
Trudnica u osmom mesecu trudnoće Jovana Cvetković Lazić, koju su na četiri vakcinalna punkta odbili da vakcinišu, sa obrazloženjem da joj treba izveštaj ginekologa u kojem on navodi da sme da primi vakcinu, uspela je da se vakciniše iz petog… »
Ne smiruje se korona u Kraljevu: Preminulo troje, novoinficiranih 117

Ne smiruje se korona u Kraljevu: Preminulo troje, novoinficiranih 117

Večernje novosti 17.10.2021
Foto: G. Šljivić Prema podacima Zavoda za javno zdravlje, od ukupno 476 uzorka nazofaringealnog brisa sa teritorije grada na Ibru testiranih proteklog dana, prisustvo virusa potvrđeno je kod 117 osoba, saopšteno je iz kraljevačke Gradske uprave… »

Vesti dana »