Povezane vesti

Predsednik Srbije u Jagodini: Vučiću dodeljeno zvanje počasnog građanina (foto/video)

Predsednik Srbije u Jagodini: Vučiću dodeljeno zvanje počasnog građanina (foto/video)

Srbija danas 17.10.2021
Predsednik Vučić prisustvuje svečanoj sednici povodom Dana oslobođenja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanoj sednici Skupštine grada Jagodine, koja se održala povodom Dana oslobođenja grada. Sednica je počela u 13.30… »
Vučić u Jagodini dobio zvanje Počasnog građanina: Ova nagrada je izraz moje poniznosti prema vama

Vučić u Jagodini dobio zvanje Počasnog građanina: Ova nagrada je izraz moje poniznosti prema vama

Telegraf 17.10.2021
Spremni smo još više da uložimo. Molimo da donesete projekte i uveren sam da ćemo zajednički da uradimo mnogo toga i napravimo još lepše lice Jagodine i celog Pomoravlja - poručio je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje… »
Predsednik Srbije vratio međunarodni ugled Srbiji: Aleksandar Vučić postao počasni građanin Rekovca!

Predsednik Srbije vratio međunarodni ugled Srbiji: Aleksandar Vučić postao počasni građanin Rekovca!

Srbija danas 17.10.2021
Predsednku Vučiću zvanje je dodeljeno "za ogroman doprinos razvoju Levča i države Srbije" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je stekao zvanje Počasni građanin Rekovca, a Povelju je u njegovo ime, na današnjoj svečanoj sednici Skupštine… »
Priznanja za dan oslobođenja: Vučić počasni građanin, oktobarsku nagradu dobio 51 Jagodinac

Priznanja za dan oslobođenja: Vučić počasni građanin, oktobarsku nagradu dobio 51 Jagodinac

Večernje novosti 17.10.2021
Foto: Z. G. Povelja Počasnog građanina predsedniku Vučiću dodeljena je na današnjoj svečanoj sednici Skupštine grada povodom Dana oslobođenja od fašizma u Drugom svetskom ratu. Zvanje Počasnog građanina dobio je i profesor Klaus Fišer, vlasnik… »
Prosečna plata u Jagodini porasla sa 302 na 440 evra! Predsednik Vučić najavio nastavak ulaganja u centralnu Srbiju

Prosečna plata u Jagodini porasla sa 302 na 440 evra! Predsednik Vučić najavio nastavak ulaganja u centralnu Srbiju

Srbija danas 17.10.2021
Vučić je naveo da je u Jagodini prosečna plata porasla sa 302 evra na 440, ali da je to i dalje ispod republičkog proseka. Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je dodeljeno zvanje Počasnog građanina Jagodine, a on je tom prilikom na… »

Vesti dana »