Povezane vesti
Balaban: Ispravljena greška za Cetinjski manastir u listu nepokretnosti
Dnevnik 17.10.2021
PODGORICA: Član Pravnog saveta Mitropolije crnogorsko-primorske Igor Balaban potvrdio je za TV Crne Gore da je Cetinjski manastir upisan kao svojina Mitropolije. Balaban je rekao da su pre nekoliko dana uputili zahtev kako bi bila ispravljena greška u… »
Cetinjski manastir upisan kao svojina Mitropolije crnogorsko-primorske
Nova 17.10.2021
Cetinjski manastir upisan je kao svojina Mitropolije crnogorsko primorske, rekao je v.d. direktora Uprave za katastar i državnu imovinu Koča Ðurišić. On je za Vijesti rekao da je Uprava, odnosno njena Područna jedinica Cetinje, tako samo ispravila… »
IN4S: Imovina Cetinjskog manastira opet se vodi kao svojina Mitropolije crnogorsko-primorske
Danas 17.10.2021
Uprava za katastar i državnu imovinu, područna jedinica Cetinje, postupajući po zahtevu Mitropolije crnogorsko-primorske, a na osnovu Zakona o državnom premeru i katastru nepokretnosti, donelo je rešenje, kojim se imovina Cetinjskog manastira opet vodi… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
Nedeljnik pre 44 minutajoš 29 povezanih







