Povezane vesti
Narodna stranka: Policija ignorisala krađu glasova na lokalnim izborima u Negotinu
Slobodna Evropa 17.10.2021
Potpredsednik opozicione Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas (17. oktobar) da je u Negotinu tokom lokalnih izbora policija protivzakonito privela predstavnike te stranke u Opštinskog izbornoj komisiji (OIK) i članove stranke. Prema njegovim… »
Aleksić: Policija u službi krađe izbora
Danas 17.10.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je u Negotinu tokom lokalnih policija protivzakonito privela predstavnike te stranke u Opštinskog izbornoj komisiji i članove stranke koji su „SNS uhvatili na delu kako krade izbore i to… »
Aleksić: U Negotinu uhapšeno deset članova Narodne stranke, policija u službi krađe izbora
Glas Šumadije 17.10.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je u Negotinu tokom lokalnih policija protivzakonito privela predstavnike te stranke u Opštinskog izbornoj komisiji (OIK) i članove stranke koji su „SNS uhvatili na delu kako krade izbore… »
VIDEO Privedeni članovi Narodne stranke, uhvatili SNS sa kapilarnim glasovima
Nova 17.10.2021
Predstavnici Narodne stranke i Opštinske izborne komisije, Dušana Mihajlović i Slavica Janković privedeni su danas, nakon što ih je saobraćajna policija zaustavila pri obilasku biračkih mesta u Negotinu. Kako je rečeno našem portalu iz Narodne stranke… »
Vesti dana »

(Foto, video) poljoprivrednici zatvorili saobraćaj ispred Banovine Na traktorima stigli da traže odštetu od suše
Dnevnik pre 35 minutajoš 24 povezane

Prva reakcija Rusije: Zatvaranje neba nad Ukrajinom značilo bi rat sa NATO-om
Nova pre 1 satjoš 19 povezanih

Ministar prosvete: Policija prisutna u školama u kojima postoje određeni bezbednosni rizici
Radio sto plus pre 56 minutajoš 18 povezanih