Povezane vesti

On je heroj koji je spasao život navijaču njukasla: Doktor došao da gleda meč, pa sprečio tragediju na tribini! (video)

On je heroj koji je spasao život navijaču njukasla: Doktor došao da gleda meč, pa sprečio tragediju na tribini! (video)

Mondo 18.10.2021
Srećom na tribinama se na pravom mestu u pravo vreme našao lekar i spasio život nesrećnom navijaču. Srećom na tribinama se na pravom mestu u pravo vreme našao lekar i spasio život nesrećnom navijaču. Bogati novi vlasnici došli su da gledaju… »
Legendarni francuz o hororu u njukaslu: Bio sam mrtav 12 minuta, morali da mi polome pet rebara

Legendarni francuz o hororu u njukaslu: Bio sam mrtav 12 minuta, morali da mi polome pet rebara

Večernje novosti 18.10.2021
Foto: AP Uz pomoć navijača, fudbalera i najvažnije lekara njemu se stanje popravilo, a celu tu situaciju iz lože je pratio nekadašnji igrač NJukalsa David Žinola. Francuz, koji je u karijeri igrao za NJukasl, 2016. godine doživeo je srčani udar… »
"Bio sam mrtav 12 minuta, slomili su mi pet rebara": Legendarni fudbaler Njukasla gledao dramu na tribinama, a i sam doživeo…

"Bio sam mrtav 12 minuta, slomili su mi pet rebara": Legendarni fudbaler Njukasla gledao dramu na tribinama, a i sam doživeo…

Sportal blic 18.10.2021
Ovaj vikend u Premijer ligi obeležila je kada je navijaču pozlilo na tribinama. Utakmica je bila prekinuta, navijač je reanimiran na stadionu i prebačen u bolnicu, a sve je to iz lože gledao David Žinola. Nekadašnji fudbaler Njukasla je 2016… »
Bio sam mrtav 12 minuta, morali da mi polome 5 rebara: Jeziva ispovest legende, hirurg mu otkrio zbog koga je preživeo

Bio sam mrtav 12 minuta, morali da mi polome 5 rebara: Jeziva ispovest legende, hirurg mu otkrio zbog koga je preživeo

Mondo 18.10.2021
Legendarni Francuz se prisetio drame koja mu se desila nakon fudbala 2016. godine... Legendarni Francuz se prisetio drame koja mu se desila nakon fudbala 2016. godine... Ceo svet je ostao bez daha kada je prekinut meč Njukasla i Totenhema, nakon što je… »
Detalji drame na ostrvu: Čoveka su sekunde delile od smrti

Detalji drame na ostrvu: Čoveka su sekunde delile od smrti

Večernje novosti 17.10.2021
Foto: AP Londonski tim je slavio sa 3:2 u veoma dobrom meču, ali ga je ipak obeležio prekid krajem prvog poluvremena. Sa jedne od tribina orilo se „Stop, stop“ (stanite, stanite, prim. aut), ali su Erik Dajer i Regilon bili među prvima to primetili… »
"Video sam čoveka kako: Leži..." Junak drame u Njukaslu Reguilon opisao trenutak kada je shvatio da se jedan navijač bori za…

"Video sam čoveka kako: Leži..." Junak drame u Njukaslu Reguilon opisao trenutak kada je shvatio da se jedan navijač bori za…

Sportal blic 17.10.2021
Utakmicu Njukasla i Totenhema na Sent Džejms parku, te pobedu Sparsa od 3:2, u senku je bacila . U finišu prvog poluvremena je pozlilo jednom navijaču na istočnom delu stadiona zbog čega je meč prekinut, a njemu ukazana hitna lekarska pomoć… »

Vesti dana »