Povezane vesti

Mama me kaznila zbog škole, zato sam debitovao za Partizan: "Markec" se setio anegdote i prvog poziva Stanojevića!

Mama me kaznila zbog škole, zato sam debitovao za Partizan: "Markec" se setio anegdote i prvog poziva Stanojevića!

Mondo 18.10.2021
Lazar Marković i trener Aleksandar Stanojević bili su u fokusu zvaničnog kanala UEFA Konferencijske lige pred utakmicu protiv Genta. Lazar Marković i trener Aleksandar Stanojević bili su u fokusu zvaničnog kanala UEFA Konferencijske lige pred… »
Jojić najavljuje pobednički niz, a šta misli o Belgijancima?

Jojić najavljuje pobednički niz, a šta misli o Belgijancima?

Sportske.net 18.10.2021
Fudbaler Partizana Miloš Jojić rekao je da je najvažnije da njegov tim protiv Radnika osvojio nova tri boda u Super ligi Srbije i dodao da će crno-beli i u četvrtak protiv Genta ići na pobedu. "Najbitnije je da smo uzeli tri boda i da nismo primili… »
Partizan ide na pobedu u Evropi i zove navijače! Vezni igrač najavljuje borbu za 1. mesto: Želimo maksimum!

Partizan ide na pobedu u Evropi i zove navijače! Vezni igrač najavljuje borbu za 1. mesto: Želimo maksimum!

Mondo 18.10.2021
Crno-beli nastavili uspešan niz u domaćem prvenstvu, pa se okrću velikim evropskim planovima. Crno-beli nastavili uspešan niz u domaćem prvenstvu, pa se okrću velikim evropskim planovima. Fudbaleri Partizana su u 13. kolu Superlige savladali Radnik… »
Partizanov protivnik srušio lidera - upozorenje pred humsku: Belgijancima konačno proradili napadači!

Partizanov protivnik srušio lidera - upozorenje pred humsku: Belgijancima konačno proradili napadači!

Mondo 18.10.2021
Crno-beli će se boriti za prvo mesto protiv Belgijanaca, koji neće biti lak plen. Crno-beli će se boriti za prvo mesto protiv Belgijanaca, koji neće biti lak plen. Ekipa Partizana savladala je Radnik iz Surdulice u 13. kolu Superlige i sačuvala… »
"Stvarno sam zadovoljan": Stanojević i ekipa spremni za Gent: Pozivamo navijače da nam pomognu

"Stvarno sam zadovoljan": Stanojević i ekipa spremni za Gent: Pozivamo navijače da nam pomognu

Sportal blic 17.10.2021
Trener fudbalera Partizana bio je zadovoljan pobedom protiv Radnika. su večeras pobedili Radnik 2:0 u 13. kolu Superlige. - Teško je bilo probiti, oni se organizovano brane, malo su golova primili od početka sezone. Stvarno sam zadovoljan, iako smo… »

Vesti dana »