Povezane vesti

Možda ću nekad saznati zašto ne igram! Fudbaler Zvezde se pobunio: Biću spreman da tražim novi klub!

Možda ću nekad saznati zašto ne igram! Fudbaler Zvezde se pobunio: Biću spreman da tražim novi klub!

Mondo 18.10.2021
Dugogodišnji fudbaler crveno-belih ima još samo nekoliko nedelja do kraja ugovora sa Zvezdom. Dugogodišnji fudbaler crveno-belih ima još samo nekoliko nedelja do kraja ugovora sa Zvezdom. Dejan Stanković je u Lazarevcu imao priliku da odmori neke… »
Zvezdin fudbaler u neverici: Valjda ću jednog dana saznati zašto ne igram

Zvezdin fudbaler u neverici: Valjda ću jednog dana saznati zašto ne igram

Večernje novosti 18.10.2021
Aleksa Vukanović Junak Zvezdinog meča u plej-ofu za Ligu šampiona protiv Jang Bojsa nije izostao ove sezone zbog povrede, već je bio u drugom planu stručnog štaba srpskog prvaka na čelu sa trenerom Dejanom Stankovićem. Poslednji put legendarni as… »
Vukanović: Valjda ću jednog dana saznati zašto me nije bilo u timu

Vukanović: Valjda ću jednog dana saznati zašto me nije bilo u timu

Mozzart sport 18.10.2021
“Trenuno ne znam“, kaže Zvezdin „specijalac“ nakon prvih minuta posle 144 dana bez utakmice na terenu. Tri godine u Ljutice Bogdana, 78 utakmica i 14 golova. Među njima i onaj u remiju sa Jang Bojsom koji je Crvenu zvezdu odveo u grupnu fazu… »
Vukanović: Valjda ću jednog dana saznati zašto ne igram

Vukanović: Valjda ću jednog dana saznati zašto ne igram

Sportski žurnal 18.10.2021
Aleksa Vukanović u Lazarevcu prvi put u timu Crvene zvezde još od finala Kupa Srbije sa Partizanom. Crvena zvezda je već u prvom poluvremenu do nogu potukla nedoraslu Kolubaru, čime je još jednom šampion Srbije pokazao svu besmisao elitnog ranga sa… »
Zvezdi doneo milione i milione - sad je nezadovoljan, traži novi klub!

Zvezdi doneo milione i milione - sad je nezadovoljan, traži novi klub!

Sportske.net 18.10.2021
Aleksa Vukanović je jedan od junaka navijača Crvene zvezde. Setimo se kraja avgusta 2019. godine kada je Vukanović postigao jedini gol za Crvenu zvezdu u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Jang Bojsa, ispostavilo se da je baš taj gol bio… »

Vesti dana »