Povezane vesti

Novak Đoković još uživa u Beogradu

Novak Đoković još uživa u Beogradu

Politika 18.10.2021
Najbolji teniser sveta još nije obelodanio da li će učestvovati na turnirima u Parizu i Torinu, kao i u završnici Dejvis kupa. Iako je do završnice sezone ostalo samo još nekoliko nedelja, to nimalo ne kvari vreme koje Novak Đoković provodi sa… »
Đoković progovorio da li se vakcinisao i da li ide na Australijan open

Đoković progovorio da li se vakcinisao i da li ide na Australijan open

Nova 18.10.2021
Novak Đoković je ponovo uzeo reket u ruke i krenuo da se priprema punom parom za ostatak sezone gde će učestvovati na mastersu u Parizu, Dejvis kupu i završnom mastersu u Torinu, a istakao je i svoj stav o vakcinaciji i učestvovanju na Australijan… »
Konačno - Novak otkrio na kojim turnirima će igrati, pa se dotakao vakcinacije i AO

Konačno - Novak otkrio na kojim turnirima će igrati, pa se dotakao vakcinacije i AO

Sportske.net 18.10.2021
Novak Đoković otkrio je u razgovoru za "Blic" da ćemo ga gledati na teniskim turnirima u narednom periodu. Prvi teniser sveta je danas trenirao u teniskom centru "Novak" prvi put posle US Opena. "Počeo sam danas da treniram. Prošlo je dosta vremena… »
Novak otkrio: Planiram da igram Pariz, završni masters i Dejvis kup

Novak otkrio: Planiram da igram Pariz, završni masters i Dejvis kup

Mozzart sport 18.10.2021
„Još ne znam da li ću ići u Melburn“, rekao Đoković. Počeo je Novak Đoković da trenira, prvi put od US opena je danas uzeo reket u ruke i time poslao poruku da je krenuo u pripreme za finalni deo sezone. Najbolji teniser sveta je potvrdio u… »
Đoković: Igraću Pariz, Torino i Dejvis kup

Đoković: Igraću Pariz, Torino i Dejvis kup

Sportski žurnal 18.10.2021
Najbolji teniser sveta počeo da trenira u svom klubu na 25. maju i otkrio plan do kraja 2021. Najveća tajna svetskog tenisa poslednjih mesec dana – da li će i šta igrati Novak Đoković do kraja sezone – više to nije. Najbolji teniser sveta je… »
Neću da otkrijem da li sam se vakcinisao! Novak je besan: Jako sam razočaran! Možda ne budem igrao u Australiji...

Neću da otkrijem da li sam se vakcinisao! Novak je besan: Jako sam razočaran! Možda ne budem igrao u Australiji...

Mondo 18.10.2021
Srpski teniser Novak Đoković se oglasio i otkrio planove do kraja sezone, ali i za Australijan open gde bi mogao da dođe do 21. grend slema. Srpski teniser Novak Đoković se oglasio i otkrio planove do kraja sezone, ali i za Australijan open gde bi… »

Vesti dana »