Povezane vesti

"Zna se ko se tamo pita!" Jedan od najbogatijih Srba na svetu o ulaganju u Zvezdu: Od Slobe naovamo svaki predsednik me je zvao…

"Zna se ko se tamo pita!" Jedan od najbogatijih Srba na svetu o ulaganju u Zvezdu: Od Slobe naovamo svaki predsednik me je zvao…

Sportal blic 19.10.2021
Srpski biznismen i multimilioner iz Amerike nedavno je odlučio da proda FK Olimpiju iz Ljubljane, klub koji je od 2015. godine bio u njegovom vlasništvu. Poslovni poduhvat koji je napravio pre šest godina pokazao se kao pogrešan, Mandarić se… »
Milan Mandarić: ‘Svaki predsednik države od Miloševića me je zvao da pomognem! Ne vidim da je dolazak u Zvezdu izvodljiv…

Milan Mandarić: ‘Svaki predsednik države od Miloševića me je zvao da pomognem! Ne vidim da je dolazak u Zvezdu izvodljiv…

Hot sport 19.10.2021
Poznati biznismen je nedavno prodao klub iz Ljubljane. Milan Mandarić, srpski biznismen, govorio je o ulaganju u fudbalske klubove na Balkanu. Mandarić se u razgovoru za ‘Informer‘ dotako mnogobrojnih aktuelnih i zanimljivih tema. -Nije prvi put da… »
Mandarić: Nije realno da ulažem u Zvezdu, jer se tamo pitaju navijači! Hteo sam Prosinečkog, rekli mi da Savo vadi tim iz…

Mandarić: Nije realno da ulažem u Zvezdu, jer se tamo pitaju navijači! Hteo sam Prosinečkog, rekli mi da Savo vadi tim iz…

Mozzart sport 19.10.2021
Doskorašnji vlasnik Olimpije kaže da ne želi da baca novac i ističe da nije imao komunikaciju sa doskorašnjim trenerom. Avantura je trajala šest godina. Počela je sasvim slučajno, prilikom posete Portorožu, a okončana je namerno, jer je Milan… »
Zvezdi pomogao da postane šampion Evrope, sada ne želi da se vrati: "Zna se ko se pita tamo...."

Zvezdi pomogao da postane šampion Evrope, sada ne želi da se vrati: "Zna se ko se pita tamo...."

Sportske.net 19.10.2021
Srpski biznismen Milan Mandarić nedavno je prodao slovenačku Olimpiju, a u intervjuu za Informer otkrio je da je u nekoliko navrata imao ponudu da uđe u neki od srpskih klubova, među kojima je i Crvena zvezda. "Nije prvi put da me neko pita da li bih… »

Vesti dana »